8-letnia Victoria (Tori) Stafford zgwałcona i brutalnie pobita!

8-letnia Victoria (Tori) Stafford zaginęła 8 kwietnia 2009 roku. Dziewczynka została brutalnie zgwałcona i zamordowana. Na koniec jej ciało bestia porzuciła pod stertą kamieni. Tori miała pękniętą wątrobę, połamane żebra, była brutalnie pobita.

Zabiła swoje przyjaciółki z nienawiści.

Zabiła swoje przyjaciółki z nienawiści.

Zabiła swoje przyjaciółki z nienawiści. Christine Paolilla była prześladowana w szkole z powodu problemu łysienia. Dwie dziewczyny, Rachael Koloroutis oraz Tiffany Rowell, wyciągnęły do niej pomocną dłoń i stały się jej najlepszymi przyjaciółkami. Niestety, Christine szukała oparcia również w narkotykach.

18-letni Marcel zamordował całą rodzinę. Makabryczna zbrodnia.

18- letni Marcel zamordował w nocy całą rodzinę. Makabryczna zbrodnia

18-letni Marcel zamordował rodziców i 7-letniego brata, którzy spali. Do tej makabrycznej zbrodni doszło w nocy z 8 na 9 grudnia 2019 roku w Ząbkowicach Śląskich. Prokuratura w Świdnicy postawiła 18-letniemu Marcelowi C. zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Dziś morderca ma 20 lat.

Piotr Trojak – bezwzględny morderca młodych chłopców

Trojak zabijałby nadal gdyby nie to, że udało się go schwytać. Był cichą, trochę strachliwą, niepozorną osobą. Nie miał zbyt wielu przyjaciół, choć obracał się w towarzystwie “metalowców”. Nazywali go Pietrkiem. Piotr Urodził się w 1977 roku w Tczewie. Wychowywał się w mieszkaniu, które przynależało do zabytkowego wiatraka, dlatego w źródłach można spotkać się z […]