Blog
Zaginieni Przed Laty

Gazsaliński kanibal zabił znajomych, jadł ich zwłoki i popijał wódką!

Gazsaliński kanibal zabił znajomych, zjadł ich zwłoki i popił wódką!

Gazsaliński kanibal zabił znajomych, częściowo zjadł ich zwłoki i popił wódką! Mówił, że prosili go o to-martwy kot i czarny anioł. 32-letni Vladimir Yadne skazany na dożywocie.

Gazsaliński kanibal

Gazsaliński kanibal został skazany na dożywocie za zabójstwo trzech osób. 32-letni Vladimir Yadne odebrał życie trzem osobom, następnie częściowo zjadł ich ciała, popijając wódką. Kanibal podczas przesłuchania zeznał, że zabił, ponieważ prosili go o to-martwy kot i czarny anioł.

32-letni kanibal ze wsi Gaz-Sale znajdującej się w Jamalsko-Nienieckim Okręgu Autonomicznym w Rosji zabił 6 marca 2021 roku w dwóch różnych miejscach na terenie miejscowości.

Gazsaliński kanibal- zjadł częściowo swoje ofiary i popił wódką

Funkcjonariusze policji odnaleźli w jednym z mieszkań ciała 51-letniego mężczyzny i 59-letniej kobiety. Kilka godzin później tego samego dnia siły bezpieczeństwa znalazły w innym mieszkaniu ciało 52-letniego mężczyzny. – Wszystkie ofiary miały liczne rany kłute — powiedziała mediom Elena Demyanova, prokurator w Jamalsko-Nienieckim Okręgu Autonomicznym.

Gazsaliński kanibal zabił znajomych, zjadł ich zwłoki i popił wódką!
Kanibal
zdjęcie ze strony www.o2.pl

Śledczy długo nie szukali sprawcy, na trop kanibala natrafili bardzo szybko. Zatrzymali go kilka godzin później. 32-letni Vladimir Yadne przyznał się, że zabił swoich znajomych, następnie chciał spróbować, jak smakuje ludzkie mięso i zjadł części ciała ze swoich ofiar, popijając wódką. Na początku ze spokojem przyznawał się do zbrodni, lecz później zaczął udawać, że ma zaburzenia psychiczne.

Śledczy ustalili, że kanibal tamtego felernego dnia wpadł w odwiedziny do znajomych. Kobieta poprosiła go o kupienie alkoholu. Dała mu pieniądze i wysłała do sklepu. Kiedy Yadne wrócił do mieszkania i zobaczył przytulającą się parę, doszło do kłótni. Mężczyzna chwycił za nóż i zabił dwójkę starszych znajomych.

 

Zabił, bo poprosił go o to martwy kot

Kanibal zeznał również, że został poproszony o morderstwo… Według niego pierwsze ofiary zabił na polecenie swojego martwego kota. 52-letniego mężczyznę zabił w innym mieszkaniu na prośbę czarnego anioła.

Mężczyzna został skierowany na badania psychiatryczne. Badania jednak wykazały, że mężczyzna nie cierpi na żadne zaburzenia psychiczne. W chwili zbrodni był poczytalny. Ustalono, że kanibal nie ma czystej kartoteki. W 2020 roku mężczyzna dopuścił się trzech kradzieży, między innymi ukradł laptopa z urzędu miasta.

Kanibal uczestniczył także w wizji lokalnej na miejscu zbrodni. Zabójca został skazany na dożywocie. Wyrok będzie odbywał w kolonii karnej o zaostrzonym rygorze.

Zabił, zjadł i popił wódką. Rosyjski kanibal skazany na dożywocie – WP Wiadomości

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! J

Może zainteresować Cię również: Etan Patz-chłopiec z kartonu na mleko (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl