Blog
Zaginieni Przed Laty

Walka z czasem w poszukiwaniach dzieci – Child Alert

Walka z czasem w poszukiwaniach dzieci- Child Alert

Walka z czasem w poszukiwaniach dzieci – Child Alert. Każde zaginięcie to niewątpliwie ogromny dramat dla rodziny i przyjaciół zaginionego. Kiedy jednak zaginie dziecko, prawdopodobieństwo jego samodzielnego powrotu do domu jest znacznie mniejsze, niż w przypadku osoby dorosłej. W związku z tym, w poszukiwaniach najmłodszych kluczową rolę odgrywa czas, a w chwili zaginięcia liczy się […]

Maja z Wołczkowa – historia jednodniowego porwania

Dziesięcioletnia Maja z Wołczkowa została porwana 14 kwietnia 2015 roku. Porywacz, Adrian M. tłumaczył, że nie miał złych zamiarów wobec dziecka. Chciał zabrać je na “przejażdżkę”, która przeciągnęła się w wyniku awarii samochodu. Czym kierował się 31-latek?

Policja odpowiada na pytania – zaginięcia osób w Polsce

Pytanie Na oficjalnej stronie internetowej policji opublikowano krótką notatkę na temat zaginięć osób w Polsce. W niej znajdują się odpowiedzi na najważniejsze pytania, które często zadajecie nam w komentarzach. Mamy nadzieję, że dowiecie się czegoś nowego! Zachęcamy do przeczytania i podzielenia się swoimi odczuciami w komentarzach.

Child Alert, czyli walka z czasem w poszukiwaniach dzieci

Każde zaginięcie to niewątpliwie ogromny dramat dla rodziny i przyjaciół zaginionego. Kiedy jednak zaginie dziecko, prawdopodobieństwo jego samodzielnego powrotu do domu jest znacznie mniejsze, niż w przypadku osoby dorosłej.  W związku z tym, w poszukiwaniach najmłodszych kluczową rolę odgrywa czas, a w chwili zaginięcia liczy się każda minuta! Zgodnie z tą ideą powstał Child Alert.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl