Blog
Zaginieni Przed Laty

Pilny Apel! Zaginął Ryszard Gołda

Pilny Apel! Zaginął Ryszard Gołda

Pilny Apel! Zaginął Ryszard Gołda. Mężczyzna miał wypadek samochodowy w 2000 roku. Później ginie w tajemniczych okolicznościach. Niestety losy zaginionego do dnia dzisiejszego są nieznane.

Utopił w wannie trójkę własnych dzieci

Utopił trójkę własnych dzieci w wannie

Utopił w wannie trójkę własnych dzieci. 35-latek po zabiciu dzieci próbował odebrać sobie życie. Byłej żonie zostawił kartkę… “Skoro ja nie mogę ich mieć, ty też nie możesz”.

Ojciec utopił trójkę swoich dzieci

Ojciec utopił trójkę swoich dzieci

Ojciec utopił trójkę swoich dzieci. Koszmarna zbrodnia na przedmieściach Chicago mrozi krew w żyłach. Niewinne dzieci zginęły z rąk ojca.

Porwane ze szpitala dziecko, zostało odnalezione po 55 latach

Porwane ze szpitala w Chicago dziecko, zostało odnalezione w Michigan po 55 latach. Zrozpaczone małżeństwo adoptowało innego chłopca podobnego do ich syna. Po latach okazało się, że wychowywali jedno z porzuconych bliźniąt. Dramat rodziców!

Maria Zięba zaginęła w Chicago- córki nie odpuszczają

Maria Zięba zaginęła w Chicago- córki nie odpuszczają

Maria Zięba wyjechała do Chicago 24 kwietnia 1987 roku. W Polsce zostawiła męża i dwie dorastające córki: 11-letnią Sabinę i 10-letnią Ewę. Kobieta przez 8 lat pisała do nich listy, wysyła paczki i pieniądze. Później zaginęła bez śladu. W związku z tym, zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie kobiety na policję. Śledztwo stało się wielkim niepowodzeniem. Minęło […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl