Blog
Zaginieni Przed Laty

Matka porzuciła swoje dzieci

Matka porzuciła swoje dzieci. 12-latka i 3-latek mieszkali sami przez dwa miesiące. Policja wydała nakaz aresztowania matki w związku porzucenia nieletnich.

Babcia pobiła na śmierć 8-letnią wnuczkę

Babcia pobiła na śmierć 8-letnią wnuczkę. 72-latka została aresztowana pod zarzutem zakatowania  8-letniej wnuczki. Śledczy zarzucili jej również znęcanie się nad dzieckiem.

Branson Perry. Wiele lat niewiedzy!

Branson Perry. Wiele lat niewiedzy!

Branson Perry. Wiele lat niewiedzy! Młody chłopak znika bez śladu. Przeszukano okoliczne pola i pustostany, jednak bezskutecznie. Historia niczym scenariusz z mrocznego filmu, w którym wciąż brakuje zakończenia.

Rodzice skatowali trzymiesięcznego synka

Rodzice skatowali trzymiesięcznego synka. Chłopiec miał duży uraz mózgu i zmiany kostne kończyn górnych i dolnych co oznacza, że niemowlę było regularnie bite.

Bezwzględny gwałciciel z Moniek

Bezwzględny gwałciciel z Moniek. Mając 22 lata, Tomasz B. próbował zgwałcić przypadkową kobietę. W sierpniu 1994 roku napadł na nieznajomą. Mężczyzna wykręcił jej ręce i powalił na ziemię, jednak udało się jej uciec. Druga ofiara nie miała tyle szczęścia…

Sandy Davidson. Nieustająca rozpacz!

Sandy Davidson. Nieustająca rozpacz! 23 kwietnia 1976 roku 3-letni Sandy Davidson bawił się w ogrodzie swojej babci przy ulicy St. Kilda w Irvine w Szkocji. Po tym, jak wyszedł ze swoim psem, już nigdy więcej go nie widziano.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl