Blog
Zaginieni Przed Laty

Babcia pobiła na śmierć 8-letnią wnuczkę

Babcia pobiła na śmierć 8-letnią wnuczkę. 72-latka została aresztowana pod zarzutem zakatowania  8-letniej wnuczki. Śledczy zarzucili jej również znęcanie się nad dzieckiem.

 

Babcia pobiła na śmierć wnuczkę

Przygotowując się do tego artykuły nie potrafił w żaden sposób zrozumieć tej kobiety i nawet nie próbowała. Nie ma obrony dla bestii, która tak strasznie skrzywdziła dziecko.  Zawsze przed oczyma miałam wyidealizowany obraz babci, która radośnie spędza czas z wnukami. Niestety nie w tym przypadku…

72-letnia kobieta z Nashville w Karolinie Północnej była prawnym opiekunem 8-latki i jej rodzeństwa. Jednak zamiast opieki kobieta zgotowała istne piekło swojej wnuczce.

7 lutego 2023 roku po godzinie 16:00 mundurowi otrzymali zgłoszenie od pracowników szpitala. Zgłoszenie dotyczyło pobitego dziecka. Niestety pomimo ogromnej walki o życie dziecka lekarzom nie udało się uratować 8-latki. Dziewczynka miała liczne ślady pobicia, trafiła na odział ratunkowy z poważnymi obrażeniami głowy i całego ciała.

8-latka została zakatowana przez swoją babcię. Policja aresztowała 72-latkę. Mundurowi nie wykluczają tego, że kobieta opóźniała przywóz dziecka do szpitala by nie udzielić od razu pomocy medycznej pobitej dziewczynce. Nie wiadomo od jak dawna kobieta znęcała się z okrucieństwem nad wnuczką. Czy 72-letnia Patricia znęcała się nad rodzeństwo zakatowanej 8-latki?  Śledczy tego nie wykluczają…

zdjęcie ze strony Nash County Sheriff’s Office | Nashville NC | Facebook

72-letnia Patricia Ann Ricks została aresztowana w tym tygodniu. Usłyszała zarzut morderstwa pierwszego stopnia. Śledczy zarzucili jej również znęcanie się nad dzieckiem.

Rodzeństwem zmarłej dziewczynki zajęła się opieka społeczna.

Źródło: USA. Wnuczka nie żyje. Przerażające, co zrobiła jej babcia – o2 – Serce Internetu

8-latka zamęczona i pobita na śmierć. Policja aresztowała babcię (msn.com)

Nash County Sheriff’s Office | Nashville NC | Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Elżbieta Nasiadka zaginęła w 2017 r. Jej losy wciąż są nieznane (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl