Blog
Zaginieni Przed Laty

6-letnia Alanna wyszła tylko pobawić się z dziećmi…

6-letnia Alanna wyszła pobawić się z dziećmi, została brutalnie zamordowana. Mieszkańcy Babbling Book Drive w Saginaw w Teksasie często widywali dwie osoby, które samotnie przemierzały ulice. Jedną z nich była 6-letnia Alanna Gallagher, przyjazna dziewczynka, która uwielbiała Veggie Tales i fioletowy kolor.

6-letnia Morgan Nick przepadła bez śladu

6-letnia Morgan Nick przepadła bez śladu. 9 czerwca 1995 roku – ta data na zawsze zmieniła życie rodziny Nick. Colleen Nick, mama 6-letniej wówczas Morgan, zabrała swoją córeczkę na mecz baseballowy w miejscowości Alma, w stanie Arkansas. Właśnie tego dnia po godzinie 22 widziano małą Morgan po raz ostatni.

6-letnia Aleshy MacPhail porwana z własnego domu!

6-letnia Aleshy MacPhail porwana z własnego domu! Do tragedii doszło w lipcu 2018 roku. Wszystko wydarzyło się w szkockim miasteczku Rothesay, na wyspie Bute. Aleshy MacPhail zaginęła 2 lipca 2018 roku. Porwano ją z jej własnego łóżka w domu ojca, gdy reszta domowników spała. Kiedy zniknęła, mieszkańcy niewielkiej wyspy natychmiast ruszyli rodzinie z pomocą w […]

Co stało się z 6-letnią dziewczynką?

Co stało się z 6-letnią dziewczynką? Dziś chcielibyśmy przedstawić Państwu historię tajemniczego zaginięcia. Chodzi o zaginięcie 6-letniej dziewczynki – Malwinki Posch.

Małgorzata Wnuczek. Lata niewiedzy!

Małgorzata Wnuczek. Lata niewiedzy! Są zaginięcia, o których pomimo upływu lat nie da się zapomnieć. Właśnie jednym z nich jest zaginięcie Małgosi.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl