Blog
Zaginieni Przed Laty

Mężczyzna uderzył w twarz 3-letniego chłopca

Mężczyzna uderzył w twarz 3-letniego chłopca. Maluszek stracił przytomność i upadł na chodnik. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Jednak Policja ze Śląska bardzo szybko zatrzymała sprawcę.

Zaginął we własnym mieszkaniu. Sprawa Chris Woitel.

Zaginął we własnym mieszkaniu. Sprawa Chris Woitel.

Zaginął we własnym mieszkaniu. Sprawa Chris Woitel. 50-letni programista z San Francisco zaginął w tajemniczych okolicznościach. Kamery monitoringu zarejestrowały go, kiedy wchodził do swojego mieszkania. Kiedy siostry mężczyzny zgłosiły jego zaginięcie, wszyscy zadawali sobie pytanie: Jak można po prostu zniknąć we własnym mieszkaniu?

50-latek zamordowany przez sąsiada.

50-latek zamordowany przez sąsiada. Sprawca pozostaje bezkarny!

50-latek zamordowany przez sąsiada. Sprawca pozostaje bezkarny! 50- letni Tomasz Zdrojek został zamordowany przez sąsiada. Policja zatrzymała sprawcę, którym był Tomasz P. Sąd jednak wypuścił go na wolność- sprawą zajął się sąd apelacyjny. Sędzia stwierdził, że morderca nie może przebywać na wolności, w związku z czym zabójca został ponownie zatrzymany.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl