Blog
Zaginieni Przed Laty

Zagłodzili syna na śmierć

Zagłodzili syna na śmierć

Zagłodzili 18-miesięcznego synka na śmierć. Matka chłopca usłyszała wyrok. Proces ojca wciąż się toczy.

Porwał i zgwałcił 3-letnie dziecko

Porwał i zgwałcił 3-letnie dziecko

Porwał i zgwałcił 3-letnie dziecko. Do przerażających scen doszło na Pomorzu na wsi pod Sztumem. 55-letni Jacek Ś. od dłuższego czasu zastraszał mieszkańców wsi, ludzie bali się wychodzić na ulicę. To, że kogoś skrzywdzi, było tylko kwestią czasu.

Uprowadzenie z placu zabaw

Uprowadzenie z placu zabaw. Dulce Maria Alavez urodziła się 25 kwietnia 2014 roku. Dziewczynka wychowywała się w New Jersey, w Stanach Zjednoczonych. 16 września 2019 roku mała Dulce wraz z bratem i ciężarną mamą wybrała się na plac zabaw. Co tego dnia stało się z dziewczynką?

Tragedia rodziny z Oregonu

Tragedia rodziny z Oregonu. W samochodzie znaleziono martwą parę. Nie było z nimi ich dwuletniego synka – Aidena. Dlaczego doszło do tak dramatycznej historii?

3 lata od zaginięcia odnaleziono ciało i zatrzymano morderców

Po 3 latach zatrzymano sprawców brutalnego morderstwa w Pile

3 lata od zaginięcia odnaleziono ciało i zatrzymano sprawców brutalnego morderstwa w Pile. Dokładnie w czerwcu 2019 roku do komisariatu w Pile napłynęło zgłoszenie zaginięcia 39-latka. Niestety pomimo natychmiastowych i intensywnych poszukiwań losy zaginionego pozostawały nieznane aż do tego roku.

Ogromna tragedia rodziny z Oregonu

Ogromna tragedia rodziny z Oregonu. 25 lipca 2019 roku w stanie Montana doszło do rutynowej kontroli pojazdu. W zatrzymanym pojeździe znajdowała się kobieta i mężczyzna, którzy podawali fałszywe dane osobowe i próbowali uciec z miejsca zatrzymania.

Zaginięcia i morderstwa w statystykach policyjnych

Zaginięcia i morderstwa w statystykach policyjnych. Polska Policja na swojej stronie internetowej upublicznia wybrane statystki dotyczące przestępstw i wykroczeń. Niniejsze opracowanie (dla zabójstw) dotyczy lat 1999-2019.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl