Blog
Zaginieni Przed Laty

Zagłodzili syna na śmierć

Zagłodzili syna na śmierć

Zagłodzili 18-miesięcznego synka na śmierć. Matka chłopca usłyszała wyrok. Proces ojca wciąż się toczy.

Zagłodzili maleńkiego synka

Chociaż do zdarzenia doszło we wrześniu 2019 roku, ta sprawa nieustannie porusza wszystkich i zadajemy sobie pytanie… Jak to możliwe, że nikt nic wcześniej nie zauważył?

18-miesięczny Ezra mieszkała w Cape Coral na Florydzie z rodzicami i z dwójką rodzeństwa. Za swojego krótkiego życia nie doznał od bliskich opieki, czułości, troski…

Chłopiec w chwili śmierci ważył tyle, ile waży siedmiomiesięczne niemowlę. Nie miał siły nawet na to, by oddychać. Jego rodzice to zawzięci weganie, karmili synka surowymi owocami.

Rodzice chłopca Sheila i Ryan O’Leary wezwali pogotowie, ponieważ ich synek już nie oddychał. Na miejscu natychmiast pojawili się ratownicy. Niestety od razu stwierdzili zgon chłopca. Zaskoczył ich jednak stan dziecka, ponieważ miał żółtą cerę, był maleńki jak na swój wiek i okropnie wychudzony.

Małżonkowie głodzili wszystkie dzieci

Medycy, będąc na miejscu, zbadali pozostałe dzieci, ponieważ na pierwszy rzut oka wyglądało, że i one były głodzone. 3-letnia i 5-letnia dziewczynka miały również żółtą skórę, zniszczone zęby i były mocno wychudzone. Ratownicy od razu wezwali na miejsce policję. To, co odkryli mundurowi podczas śledztwa, było wstrząsające.

Państwo O’Leary byli zawziętymi weganami jedli tylko surowe owoce: mango, banany, awokado i rambutany. Tak samo karmili swoje dzieci. 18-miesięczny chłopiec był karmiony mlekiem matki, ale dieta, jaką matka stosowała, nie dostarczała dziecku na tyle substancji odżywczych, by chłopiec zdrowo się rozwijał.

Z ustaleń śledczych wynika, że Sheila urodziła chłopca w domu i nigdy nie była z nim u lekarza. Dzień przed śmiercią chłopca, wieczorem kobieta próbowała nakarmić chłopca, jednak on nie miał już w ogóle siły. Powoli umierał na oczach bliskich, jednak ten stan nie zaniepokoił rodziców. Małżonkowie spokojnie położyli się spać, a pogotowie wezwali następnego dnia rano, kiedy już malec nie dawał żadnych oznak życia.

Wyrodna matka skazana

Rodzice 18-miesięcznego Ezry zostali zatrzymani. Usłyszeli zarzuty doprowadzenia do śmierci syna, znęcania się nad dziećmi oraz zaniedbywania ich.

– Ta kobieta nie potrzebowała wagi, by zobaczyć, jak chude jest jej dziecko. Nie potrzebowała wagi, by usłyszeć, jak płacze z głodu – mówiła na procesie kobiety wstrząśnięta tą historią prokurator.

Zagłodzili syna na śmierć
zdjęcie ze strony www.msn.com

29 sierpnia 2022 roku Sąd uznał Sheilę O’Leary za winną morderstwa przez zagłodzenie dziecka i skazał ją na dożywocie. Czwarte dziecko Sheile zostało zwrócone biologicznemu ojcu już dużo wcześniej, w procesie o niedożywienie, który odbył się przed sądem w stanie Wirginia. Sąd zabronił matce wszelkich kontaktów z żyjącymi dziećmi.

Proces męża Sheili wciąż się toczy, ponieważ jest on też oskarżony o molestowanie dzieci.

Źródło: Zagłodzili syna na śmierć. Chłopczyk nie miał siły nawet na to, by oddychać (msn.com)

Radykalna weganka skazana za zagłodzenie dziecka. Mąż nadal czeka na wyrok (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Tajemnicze zaginięcie znanej pisarki – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl