Blog
Zaginieni Przed Laty

Bestialska zbrodnia w Rakowiskach

Bestialska zbrodnia w Rakowiskach. Bezczelnie młoda, bezczelnie zdolna. Tak określiła siebie Zuzanna M.- młoda pisarka, która w nocy z 12 na 13 grudnia 2014 roku pomogła swojemu chłopakowi, Kamilowi N. zabić jego rodziców.

Dulce Maria Alavez – mała dziewczynka uprowadzona z placu zabaw

Dulce Maria Alavez – mała dziewczynka uprowadzona z placu zabaw. Urodziła się 25 kwietnia 2014 roku. Dziewczynka wychowywała się w New Jersey, w Stanach Zjednoczonych. 16 września 2019 roku mała Dulce wraz z bratem i ciężarną mamą wybrała się na plac zabaw. Co tego dnia stało się z dziewczynką?

Tajemniczy spacer!

Tajemniczy spacer! Rodzinne dramaty związane z zaginięciami poszczególnych osób zazwyczaj wywołują w ludziach dobrej woli uczucie współczucia dla najbliższych, oburzenia wobec potencjalnych sprawców i niesprawiedliwości, która spotkała ofiarę. Niestety w natłoku bieżących spraw zazwyczaj bardzo szybko wypadają z emocjonalnej agendy. Wyjątki stanowią sytuacje, które w różnym stopniu dotykają nas osobiście.

Kobieta skatowana przez męża ledwo uszła z życiem!

Kobieta skatowana przez męża ledwo uszła z życiem!

Kobieta skatowana przez męża ledwo uszła z życiem! W 2016 roku Pani Marta została bestialsko skatowana przez męża w wyniku czego, oprawca ranił kobietę nożem. Wciąż obawia się o swoje życie. Sąd Apelacyjny uznał, że było to usiłowanie zabójstwa. Sprawa toczy się do dziś.

Zamordowany i wrzucony do rzeki. Zabójstwo Adama D.

Zamordowany i wrzucony do rzeki. Zabójstwo Adama D.

Zamordowany i wrzucony do rzeki. Zabójstwo Adama D. 25 marca 2014 roku w miejscowości Kołoząb, w okolicach Płońska, doszło do makabrycznego odkrycia. W przepływającej przez wieś rzece znaleziono nagie ciało mężczyzny. Szybko ustalono, że był to zaginiony 46-letni płońszczanin, Adam D.

Śmierć z wychłodzenia czy zabójstwo? Jakub Kazała.

Śmierć z wychłodzenia czy zabójstwo? Jakub Kazały.

Śmierć z wychłodzenia czy zabójstwo? Jakub Kazała zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach, a kilka dni później odnaleziono jego ciało. Nikt nie może uwierzyć, że chłopak zmarł z wychłodzenia na bagnach. W tej sprawie pojawia się wiele wątpliwości. Czy ktoś zamordował 20-letniego Kubę, a następnie podrzucił jego ciało na bagna? Sprawę umorzono. Pomimo wielu podejrzeń, nie znaleziono […]

Ostatnie wakacje na wyspie śmierci Koh Tao

Ostatnie wakacje na wyspie śmierci

Ostatnie wakacje! Palmy, plaża i cudowne widoki. Ach, czego potrzeba więcej? Na taki błogi relaks liczyli turyści z Wielkiej Brytanii, którzy we wrześniu 2014 roku wybrali się na małą wysepkę Koh Tao.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl