Blog
Zaginieni Przed Laty

10-letni dramat trzech więzionych kobiet

10-letni dramat trzech więzionych kobiet. 52-latek razem ze swoimi braćmi porwał i więził w swoim domu młode dziewczyny. Syn Castro studiował dziennikarstwo i nie wiedział, że jego ojciec jest porywaczem w 2004 roku napisał artykuł o tajemniczym zaginięciu 14-letniej dziewczyny. W artykule prosił ludzi o pomoc w poszukiwaniach zaginionej DeJesus.

Zainal Abidin – odnaleziony po 16 latach?

Zainal Abidin – odnaleziony po 16 latach? 26 grudnia 2004 roku miało miejsce trzęsienie ziemi na Oceanie Indyjskim. Tego dnia w okolicy wybrzeża służbę pełnił pewien młody funkcjonariusz policji – Zainal Abidin. Po latach uznano go za zmarłego.

Tajemnicze zaginięcie Gilberta Gilmana w Parku Narodowym

Tajemnicze zaginięcie Gilberta Gilmana w Parku Narodowym. Park Narodowy Olympic to tereny położone w północno-wschodniej części stanu Waszyngton, w Stanach Zjednoczonych. To niezwykłe miejsce przyciąga rozmaitością swoich widoków wielu zwolenników pieszych wędrówek. Wybrzeże Oceanu Spokojnego, lasy deszczowe i góry z lodowcami – każdy znajdzie tam coś dla siebie. Nie wiadomo co przyciągnęło 47-letniego Gilberta Gilmana, […]

Kto zabił Patrice Endres?

Kto zabił Patrice Endres? Niestety w tej sprawie pozostaje wiele pytań bez odpowiedzi… Czy kiedyś poznamy prawdę?

Zabójstwo dwóch sióstr we Wrocławiu

Zabójstwo dwóch sióstr we Wrocławiu. Ta zbrodnia wstrząsnęła Wrocławiem w kwietniu 2004 roku. Szesnastoletnia Natalia i jej trzynastoletnia siostra Monika zostały bestialsko zamordowane we własnym mieszkaniu przy ul. Suchardy. Feralnej nocy sąsiedzi słyszeli dochodzące stamtąd hałasy, a tuż przed 4:00 rano tylko przerażające: – Mamusiu ratuj! Chwilę potem zapadła cisza. Córki w kałuży krwi znalazła […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl