Blog
Zaginieni Przed Laty

Małżeństwo spalone żywcem w samochodzie

Małżeństwo spalone żywcem w samochodzie

Małżeństwo spalone żywcem w samochodzie. Okrutną zbrodnię próbują wyjaśnić Policjanci z Archiwum X. Morderca wciąż jest na wolności.

Małżeństwo spalone żywcem

Policjanci z poznańskiego Archiwum X działającego w Komendzie Wojewódzkiej w Poznaniu zajęli się sprawą tajemniczej śmierci małżeństwa sprzed 18 lat. Funkcjonariusze mają duże wątpliwości, do wstępnych ustaleń śledczych. Policjanci z Archiwum X uważają, że była to brutalna zbrodnia, a samochód został podpalony przez sprawcę, by zatrzeć wszystkie ślady tej bezdusznej zbrodni.

Przypomnijmy

W lutym 2004 roku na leśnej drodze w miejscowości Jamnice koło Brzezin w powiecie kaliskim jeden z przechodniów zauważył doszczętnie spalony pojazd marki Skoda Faworyt. Na miejscu pasażera i kierowcy znajdowały się ludzkie szczątki. Mundurowi bardzo szybko ustalili, że ofiarami był producent palet i jego żona. Małżeństwo mieszkało zaledwie trzy kilometry dalej, w miejscowości Włocin Kolonia, na terenie powiatu sieradzkiego. Z ustaleń śledczych wynikało, że para dzień wcześniej wyjechała z domu do rodziny w Jamnicach. Niestety nigdy tam nie dotarli, ślad po nich zaginął.

Małżeństwo spalone żywcem w samochodzie
zdjęcie ze strony www.se.pl

Ustalenia biegłych

Biegli nie stwierdzili żadnych uszkodzeń albo zwarcia instalacji elektrycznej, które mogły spowodować pożar. Z ich ustaleń wynikało, że szyby auta były opuszczone, pożar wybuchł w przedniej części kabiny… Biegli również stwierdzili, że do podpalenia prawdopodobnie była użyta substancja łatwopalna. Z ich ustaleń wynikało, że jedna z ofiar w chwili pożaru jeszcze żyła.

Małżeństwo spalone żywcem w samochodzie
zdjęcie ze strony www.rmf24.pl

Policjanci z Archiwum X do sprawy podeszli z ogromnym zaangażowaniem. Po szczegółowym przeanalizowaniu całej sprawy doszli do wniosku, że Zdzisława i Halinę Bachor zabił, ktoś, kto miał motyw.

Policjanci z poznańskiego Archiwum X proszą wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt.

e-mail archiwum.x@po.policja.gov.pl
tel. 572 900 236

 

Źródło: Ludzkie szczątki w spalonym aucie. Policjanci z Archiwum X wracają do sprawy – RMF 24

Małżeństwo spalone żywcem w samochodzie. To była okrutna zbrodnia. Morderca poszukiwany (ZDJĘCIA) – Wielkopolska 112 (wlkp112.pl)

Zwłoki małżeństwa w spalonym aucie. Chcieli tylko odwiedzić rodzinę. Archiwum X wraca do tajemniczej sprawy – Poznań, Super Express (se.pl)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl