Blog
Zaginieni Przed Laty

Rodzina wciąż szuka 8-latka, który zniknął bez śladu

Rodzina wciąż szuka 8-latka, który zniknął bez śladu z mieszkania. Od zaginięcia chłopca minęło 23 lata. Pomocy… Gdzie jest nasz kochany syn?  Bliscy pomimo upływu lat nie tracą nadziei na szczęśliwe zakończenie sprawy.

Wiele lat poszukiwań. Mamusiu, gdzie jesteś?

Wiele lat poszukiwań. Mamusiu, gdzie jesteś? W skład galerii życia codziennego przeciętnego człowieka wchodzą setki często prozaicznych obrazków tworzących rutynę. Większość z nich wypada ze świadomości niemal równie szybko, jak się do niej dostaje. Są jednak widoki robiące na tyle głębokie wrażenie, że pozostają z nami na dłużej. Do takich z pewnością można zaliczyć stopklatki […]

Dekret numer 770

Dekret numer 770. Społeczeństwo rumuńskie do 2000 roku liczyło 25 milionów obywateli, ponieważ taki plan ustalił Komunistyczny dyrektor Nicolae Ceauşescu. Dekret numer 770 pozbawił życia ponad dziesięć tysięcy kobiet, natomiast dwa miliony dzieci skazał na traumatyczne dzieciństwo.

Nieszczęśliwy romans Kasi!

Nieszczęśliwy romans Kasi! Katarzyna Domeracka urodziła się 23 czerwca 1983 roku. Początkowo jej życie było szczęśliwe. Niestety, gdy Kasia miała 10 lat, w wypadku zginął jej tata. Po stracie ojca, rodziną zaczął opiekować się jego przyjaciel – znany warszawski adwokat.

Gdzie jest 9-letnia Asha?

Gdzie jest 9-letnia Asha? Pomimo intensywnych poszukiwań, pomimo ogromnego zaangażowania wielu osób zapadła głucha cisza.

Fatalne zauroczenie!

Fatalne zauroczenie! Tajemnicze zaginięcie mieszkanki Brzeska w 2000 roku. Wiele pytań bez odpowiedzi i ogromna bezsilność.

Niepokojąca postać w czarnych okularach.

Niepokojąca postać w czarnych okularach. W ludziach potrafi czaić się prawdziwe zło, które uzewnętrznia się po czasie. Pewni swojej miłości, nie możemy być nigdy pewni osób, których ją darzymy.

W ciągłej nadziei na powrót. Gdzie jesteś Basiu?

W ciągłej nadziei na powrót. Gdzie jesteś Basiu? Codziennie na całym świecie w niewyjaśnionych okolicznościach giną ludzie. Część z nich udaje się odnaleźć w ciągu kilku lub kilkunastu godzin. Niektórych po tygodniu, miesiącu czy po kilku latach. Bywa i tak, że pomimo upływu lat nie udaje się odnaleźć wielu osób. Jedną z nich jest mała […]

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Paweł Wiktorko?

Paweł Wiktorko  Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl