Blog
Zaginieni Przed Laty

Nastoletnia Natasha Ryan: przez pięć lat szukała jej cała Australia

Nastoletnia Natasha Ryan: przez pięć lat szukała jej cała Australia. Natasha już jako nastolatka eksperymentowała z narkotykami, miała problemy w szkole i samookaleczała się. Miesiąc przed zaginięciem uciekła z domu, w czym pomógł jej chłopak, Scott Black. Złożył on wówczas fałszywe zeznanie, że nie wie, gdzie przebywa dziewczyna i ukarano go za to grzywną 1000 […]

Bestialsko znęcali się nad dziećmi i wnukami

Bestialsko znęcali się nad dziećmi i wnukami. W 1998 r. Jeffrey Baldwin i jego troje rodzeństwa zostało zabranych spod opieki matki po tym, jak Katolickie Towarzystwo Pomocy Dzieciom zbadało zarzuty o molestowanie dzieci. Ich dziadkowie, Elva Bottineau i Norman Kidman, otrzymali prawną opiekę nad wnukami.

Zaginięcia w zachodniopomorskim.

Zaginięcia w zachodniopomorskim. W latach 1998-1999 w województwie zachodniopomorskim doszło do zaginięcia czterech chłopców. Podobne okoliczności podobny wiek zaginionych. Można znaleźć wiele spójności, a okoliczni mieszkańcy są przekonani, że w rejonie grasował seryjny morderca, który stał za tymi tajemniczymi i tragicznymi zniknięciami.

Wydawało się, że o sprawie już zapomniano. Jednak czekanie miało sens.

Wydawało się, że o sprawie już zapomniano. Jednak czekanie miało sens. Do zabójstwa 12-letniej Uli Wajs doszło 24 lata temu, w marcu 1998 roku w Poznaniu. Morderca wszedł do mieszkania w środku dnia, gdy rodzice dziewczynki byli w pracy. Zabił Ulę, a jej ciało ukrył w łazience. Zwłoki znalazła matka.

23-letnia Katarzyna zamordowana przez “polskiego Buffalo Billa”

23-letnia Katarzyna zamordowana przez ,,polskiego Buffalo Billa''

23-letnia Katarzyna zamordowana przez “polskiego Buffalo Billa”. Katarzyna Zowada zaginęła w 1998 roku. Kilka miesięcy później znaleziono jej zmasakrowane zwłoki. Zrozpaczeni bliscy dziewczyny tracili już nadzieję, że morderca zostanie złapany i ukarany.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl