Blog
Zaginieni Przed Laty

Małgorzata Galaj zniknęła bez śladu… Walizka ze zwłokami!

Małgorzata Galaj zniknęła bez śladu w 1995 roku na terenie Niemiec gdzie od jakiegoś czasu przebywała… Walizka ze zwłokami! W sierpniu 1997 roku znaleziono walizkę, która była obciążona kilkoma dużymi kamieniami. W środku znajdowało się ciało. Makabryczne znalezisko zostało tam umieszczone około tygodnia lub dwóch tygodni wcześniej. Dopiero pod koniec 2010 roku DNA potwierdziło, że […]

Kto zabił moją córkę?

Kto zabił moją córkę? Chociaż od zabójstwa Darii minęło 28-lat ojciec wciąż szuka sprawców. Za wskazanie zabójców wyznaczył nagrodę 100 tysięcy złotych.

Aneta Dymiszkiewicz

Aneta Dymiszkiewicz

Aneta Dymiszkiewicz zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach, w połowie lat dziewięćdziesiątych XX wieku.

Brat więził siostrę przez 22 lata

Brat więził siostrę przez 22 lata

Brat więził siostrę przez 22 lata. Od czasu do czasu wyprowadzał ją na smyczy na spacer. Kiedy kobieta miała pewność, że brata nie ma w domu, wołała o pomoc. Nikt nie reagował!

6-letnia Morgan Nick przepadła bez śladu

6-letnia Morgan Nick przepadła bez śladu. 9 czerwca 1995 roku – ta data na zawsze zmieniła życie rodziny Nick. Colleen Nick, mama 6-letniej wówczas Morgan, zabrała swoją córeczkę na mecz baseballowy w miejscowości Alma, w stanie Arkansas. Właśnie tego dnia po godzinie 22 widziano małą Morgan po raz ostatni.

Nieodnalezione dzieci dorastają już tylko w policyjnych kartotekach

Nieodnalezione dzieci dorastają już tylko w policyjnych kartotekach! Ania, Karina, Sylwia, Iwona, Tomek, Marcin i kilkoro innych dzieci. Wszystkie zniknęły nagle, lata temu. Niektóre bez śladu, jakby rozpłynęły się w powietrzu. Chociaż dla wielu ich sprawy są już od dawna tylko historią, rodziny ciągle wierzą, że poznają prawdę. A policjanci – jak deklarują – nie […]

Sprawa Anny Jałowiczor.

Sprawa Anny Jałowiczor. We wrześniu 1994 roku, dziesięcioletnia Ania Jałowiczor wraz z młodszym bratem przeprowadza się do dziadków mieszkających w Simoradzu z powodu wyjazdu rodziców za granicę. Rodzeństwo zaczyna naukę w szkole, dziewczynka w czwartej a chłopak w trzeciej klasie szkoły podstawowej.

Tajemnicze zaginięcie Darii Młynarczyk.

Tajemnicze zaginięcie Darii Młynarczyk. Na ulicy mijamy setki osób, a w ciągu całego swojego życia poznajemy ich tysiące. Jednych znamy bardziej, innych mniej, a jeszcze innych znamy tylko pozornie, bo „druga natura” człowieka nie jest widoczna tak dobrze, jak fałszywość banknotu pod światłem.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl