Blog
Zaginieni Przed Laty

Tajemnicze zaginięcie Darii Młynarczyk.

Tajemnicze zaginięcie Darii Młynarczyk. Na ulicy mijamy setki osób, a w ciągu całego swojego życia poznajemy ich tysiące. Jednych znamy bardziej, innych mniej, a jeszcze innych znamy tylko pozornie, bo „druga natura” człowieka nie jest widoczna tak dobrze, jak fałszywość banknotu pod światłem.

Tajemnicze zaginięcie Darii

Daria nie miała zbyt wielu koleżanek, nie była typem osoby, która świetnie się czuje, brylując wśród znajomych. Kochała naukę, a świadomość, że niedługo zacznie się uczyć języka angielskiego, wprawiała ją w ekscytację. Nie mogła się doczekać, aż pozna nowy język, który z pewnością pomoże jej w przyszłym, dorosłym życiu.

Tajemnicze zaginięcie Darii Młynarczyk.
Zaginiona Daria Młynarczyk

Niestety, o dorosłym życiu nie będzie już mowy. Została cisza, nierozpoczęte, długo wyczekiwane lekcje języka angielskiego oraz pytanie rodziców: Dlaczego?

Daria Młynarczyk

Daria zaginęła w Pile (województwo wielkopolskie) 9 listopada 1995 roku, mając czternaście lat. O zaginięciu wiadomo niewiele. Mało poszlak, mało świadków, mało punktów zaczepienia. Sprawa zaginięcia Darii jest jedną z tych, które pozostają nierozwiązane mimo upływu lat.

9 listopada 1995 roku Daria wychodzi z domu i udaje się na przystanek, który jest oddalony od jej miejsca zamieszkania zaledwie o 20 metrów. Miała jechać dwa przystanki dalej, żeby odebrać z księgarni swoje książki do nauki języka angielskiego.

I to wszystko, co wiemy o zaginięciu. Policja wszczęła poszukiwania na szeroką skalę. Darii szukano nie tylko w Polsce, ale również na terenie Niemiec. Niestety, dziewczyna rozpłynęła się jak we mgle.

W trakcie poszukiwań Darii, jej mamie przyśnił się ojciec, Darii dziadek. We śnie mama wołała „Czy Daria żyje?!” i otrzymała odpowiedź „Tak. Daria żyje”, po czym sen się urwał.

Tajemnicze zaginięcie Darii Młynarczyk.
Progresja wiekowa Darii

Wiele pytań bez odpowiedzi

Od zaginięcia Darii minęło już 26 lat, a wciąż pozostaje jedynie znak zapytania. Czy Daria żyje, tak jak w śnie mówił dziadek? Jeśli Daria żyje, ma dziś 40 lat.

Sprawą zaginięcia Darii Młynarskiej po latach postanowili zająć się policjanci z Archiwum X. Uważają, że 14-latka padła ofiarą zabójstwa, a jej zwłoki zostały ukryte.

– W związku z tym Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych dla osoby, która przekaże policjantom informacje mogące pomóc rozwikłać tę sprawę. Informacje należy przekazać oficerom operacyjnym dostępnym pod numerem telefonu 505 087 927 – informuje Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Opracowała- Karolina Marusczyk-ZPL

Źródło: Piła: Daria Młynarczyk zaginęła w 1995 r. Jest nagroda za informacje w sprawie (fakt.pl)

Piła. Daria Młynarczyk zaginęła w 1995 roku. Sprawą zajmują się policjanci z Archiwum X – TVN24

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Danielle – dziewczynka, która przez 7 lat nie widziała słońca – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl