Blog
Zaginieni Przed Laty

6-letnia Alanna wyszła tylko pobawić się z dziećmi…

6-letnia Alanna wyszła pobawić się z dziećmi, została brutalnie zamordowana. Mieszkańcy Babbling Book Drive w Saginaw w Teksasie często widywali dwie osoby, które samotnie przemierzały ulice. Jedną z nich była 6-letnia Alanna Gallagher, przyjazna dziewczynka, która uwielbiała Veggie Tales i fioletowy kolor.

Sprawa Barbary Opel. Zleciła morderstwo swojej córce!

Sprawa Barbary Opel. Zleciła morderstwo swojej córce! Barbara Opel oraz jej dzieci zostały przygarnięte przez chorego na raka 64-letniego Jerry’ego Heimana. Mężczyzna zatrudnił ją do opieki nad swoją 89-letnią matką, która miała Alzheimera. Aby było łatwiej, mężczyzna przerobił piwnicę na mieszkanie, w którym Barbara wraz z dziećmi mogła zamieszkać.

Marcin Packa zaginął – Losy mężczyzny wciąż są nieznane.

Marcin Packa zaginął- Wciąż losy mężczyzny są nieznane.

Marcin Packa zaginął z 16 na 17 września 2008 roku. Pomimo upływu wielu lat losy młodego chłopaka pozostają nieznane. W dniu zaginięcia miał 17 lat. Obecnie, jeśli żyje ma 30 lat. Kochani chcemy Wam przypomnieć o zaginięciach sprzed lat. Nadal mamy nadzieję, że i ta sprawa się rozwiąże.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl