Blog
Zaginieni Przed Laty

Marcin Packa zaginął – Losy mężczyzny wciąż są nieznane.

Marcin Packa zaginął- Wciąż losy mężczyzny są nieznane.

Marcin Packa zaginął z 16 na 17 września 2008 roku. Pomimo upływu wielu lat losy młodego chłopaka pozostają nieznane. W dniu zaginięcia miał 17 lat. Obecnie, jeśli żyje ma 30 lat. Kochani chcemy Wam przypomnieć o zaginięciach sprzed lat. Nadal mamy nadzieję, że i ta sprawa się rozwiąże.

Młody chłopak

Marcin Packa z Puław wyszedł z domu w nocy z 16 na 17 września 2008 roku. W dniu zaginięcia miał 17 lat. Te 13 lat poszukiwań dla bliskich były i wciąż są bolesne. Nie da się tego zapomnieć, gdy jednego dnia rozmawiamy z synem, a następnego przepada bez śladu. Rozpacz nie ma końca i wciąż każdego dnia przypomina o sobie.

Gdzie jesteś?

Marcin Packa w nocy wyszedł z domu. Pozostawił list pożegnalny. Treść mogła tylko sugerować, że chłopak świadomie opuścił dom rodzinny. Prawdopodobnie powodem tego zachowania mogła być depresja. Gdzie teraz jest? Na to pytanie niestety nikt nie zna odpowiedzi. Dopóki nie ma ciała, wciąż jest nadzieja.

Marcin Packa zaginął- Wciąż losy mężczyzny są nieznane.
Fot. Marcin Packa

Poszukiwania

Bliscy zgłosili zaginięcie Marcina, tak szybko jak tylko to było możliwe. Podczas intensywnych poszukiwań mundurowi odnaleźli na moście Wisły rzeczy osobiste należące do 17-latka. Między innymi znaleziono dokumenty, plecak oraz rower. Pierwszą hipotezą było to, że nastolatek mógł skoczyć z mostu. W związku z tym strażacy i policja przy użyciu łodzi przeszukali rzekę i brzegi. Nie znaleziono ciała Marcina. Prowadzone były również działania poszukiwawcze w innych rejonach miasta.

 

Rysopis:

Wzrost 172 cm, szczupłej budowy ciała, włosy blond-lekko falowane.

W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie jeansowe koloru czarnego, kurtkę koloru czarnego zapinaną na guziki, bluzę z kapturem koloru czarnego zapinaną na zamek, koszulkę oraz buty koloru czarnego.

Marcin Packa zaginął- Wciąż losy mężczyzny są nieznane.
Fot. Marcin Packa progresja wiekowa

Nadzieja

Kochani pamiętajmy, że nadzieja umiera ostatnia. Wiele osób znajduje się po wielu latach. Wciąż wierzymy, że i ta sprawa pomimo upływu lat rozwiąże się i bliscy dowiedzą się prawdy. Prosimy o udostępnienie apelu. Siła internetu i Wasza pomoc może pomóc w rozwiązaniu sprawy.

Wszystkie osoby mające istotne informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Puławach (tel. nr 81 8890290, 81 8890 209) bądź z najbliższą jednostką policji.

Można kontaktować się również z naszą redakcją… Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość.

Źródło:Policjanci z Puław nadal poszukują zaginionego 11 lat temu Marcina Packa : Lublin112.pl – Wiadomości z Lublina i regionu. Ważne informacje z kraju

(8) Zaginieni przed laty – posty | Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl