Blog
Zaginieni Przed Laty

Wyspa Krk w Chorwacji. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety

Wyspa krk Aktualizacja! Tożsamość kobiety odnalezionej na wyspie Krk ustalona! Chorwacka policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety, którą w połowie września br. odnaleziono na wyspie Krk. Choć sprawa ta nie dotyczy Polski, ani naszej rodaczki, nie mogło zabraknąć jej na naszym blogu. Mamy nadzieję, że kobieta zostanie zidentyfikowana i wkrótce powróci do swoich bliskich! W związku z powyższym prosimy Was o liczne udostępnienia!

Tajemnicza kobieta

12 września br., około godziny 10, znajdujący się na łodzi rybak powiadomił policję, że na plaży znajduje się wycieńczona kobieta. Przybyły na miejsce zespół ratunkowy musiał pokonać 3 kilometry pieszo, by móc dostać się do poszkodowanej.

Wyspa Krk
Wyspa Krk, to tu odnaleziono kobietę

Jedyne, co udało się ustalić to fakt, że kobieta porozumiewa się perfekcyjnym angielskim. Nie ma przy sobie dokumentów, ani telefonu. Jej wiek oceniono na około 60 lat. Musiała ulec niegroźnemu wypadkowi, ponieważ ma zadrapania na całym ciele i jest mocno osłabiona. Aktualnie przebywa w szpitalu w miejscowości Rijeka, jest pod stałą opieką.

Nie wiadomo, jak kobieta dotarła na wyspę. Miejsce, w którym ją odnaleziono jest wyjątkowo niedostępne i niebezpieczne, nie brakuje tam dzików i niedźwiedzi. Podejrzewa się, że wśród ostrych skał poszkodowana spędziła nawet kilka nocy.

Niestety, kobieta nie zna swojej tożsamości, dlatego chorwacka policja prosi o pomoc mieszkańców wyspy i internatów – plakaty z jej wizerunkiem rozwieszono po całej wyspie i opublikowano na mediach społecznościowych. Zdjęcia odnalezionej na wyspie kobiety, wrzucono nawet do międzynarodowej bazy danych. To zwiększa szanse na jej szybsze zidentyfikowanie. Oczywiście

Źródło

https://www.thesun.co.uk/

https://wiadomosci.onet.pl/

https://www.wprost.pl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej! Jeśli

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl