Blog
Zaginieni Przed Laty

Maltretowany 6-latek zniknął bez śladu

Maltretowany 6-latek zniknął bez śladu. Chłopiec przed zaginięciem uciekł od biologicznych rodziców, ale szybko został znaleziony przez policję. Krótko po tym znika bez śladu.

Maltretowany 6-latek

Gary Ray Hose zaginął w Phoenix w Arizonie 30 kwietnia 1974 roku. Miał wtedy 6 lat. Wszystko wskazuje na to, że chłopiec został zamordowany przez swoich rodziców. Jednak w tej sprawie nikt nie został aresztowani ani oskarżeni.

Tuż przed zaginięciem chłopiec uciekł od biologicznych rodziców, ale szybko został znaleziony przez policję i oddany pod opiekę  swoich oprawców. Tej samej nocy malec ginie bez śladu.

 

Jego zaginięcie na policję zgłosił po latach starszy brat…

 

W 1990 roku Jerry Lee Hose- brat bliźniak Gary’ego, zgłosił się na policję i zeznał, że ich matka- Charlene, zabiła 30 kwietnia 1974 roku  Gary’ego. Pomimo tego policja nic nie zrobiła. Zbagatelizowała te informacje.

 

W listopadzie 2015 roku starszy brat- Guy na własną rękę wynajął koparkę i zaczął kopać posesję rodzina Hose w której mieszkali w 1974 roku w Maricopa w Arizonie. Posiadłość jest nadal własnością Charlene.

Biuro szeryfa hrabstwa Maricopa zatrzymało go, ponieważ wtargnął na posiadłość matki bez jej zgody. Śledczy twierdzą, że przekopali posiadłość Maricopa, a także podwórko domu w północnym Phoenix, który kiedyś był własnością Charlene. Nie znaleziono nic. Jednak Jerry uważa, że śledczy nie przyłożyli się do tej sprawy.

Rodzice w okrutny sposób znęcali się nad dziećmi

Bardzo szybko tajemnicze zaginięcie małego Gary’ego po tym przyciągnęło uwagę lokalnej prasy a zwłaszcza zeznania jego byłej opiekunki, która do roku 2015 nie wiedziała, że chłopiec zaginął. Kobieta zeznała, że dzieci Hose były maltretowane. Charlene często kazała jej zamykać Gary’ego i Jerry’ego samych w pokoju bez jedzenia i wody. Opiekunka któregoś dnia opowiedział o całej sytuacji swojej matce… Kobieta powiadomiła o wszystkim policję, ale dzieci nie zostały zabrane z domu. Nadal pozostały pod opieką swoich katów.

Guy po latach od zaginięcia brata odważył się i powiedział całą prawdę. Zeznał, że on i jego rodzeństwo byli wykorzystywani seksualnie przez matkę- Charlene i ojczyma- Waltera.

Ojczym bił ich pasem, pięściami i kopał. Matka wielokrotnie biła swoje dzieci do tego stopnia, że mieli połamane kości. Często trafiały do szpitala z powodu krwawień wewnętrznych na skutek pobicia. Nikt nic wtedy z tym nie zrobił.

 

Jerry bał się matki i ojczyma. Gary pewnej nocy w kwietniu 1974 roku uciekł, ale został złapany i zwrócony przez policję. Od tamtej pory nikt już  nie widział chłopca.

Rodzeństwo Gary’ego jest przekonane, że ich brat został tamtej nocy pobity przez rodziców na śmierć… Są przekonani, że pozbyli się ciała po tym jak go zamordowali. Kilka dni później rodzina wyprowadziła się z domu w pobliże dróg Cave Creek i Greenway w środku nocy i zamieszkała na terenie posiadłości Maricopa, która była przyczepą położoną na trzyakrowej pustynnej działce przy North Maple Street.

Ciała chłopca nie odnaleziono

Po tamtej nocy- Charlene i Walter zagrozili dzieciom, że nigdy więcej mają nie wspominać o Garym. Ostatecznie Charlene została aresztowana za znęcanie się nad dziećmi w Idaho, a Jerry, który doznał uszkodzenia mózgu po latach znęcania się, został adoptowany przez inną rodzinę w wieku 14 lat.

 

Ostatnim wspomnieniem brata Guya było spotkanie z rodzicami w salonie.”Tej nocy, kiedy zaginął mój braciszek, w środku nocy, usłyszałem głosy w salonie, które mnie obudziły” – mówi Guy, który miał 8 lat, gdy Gary zniknął. “Mój brat stał przy mojej mamie i był posiniaczony od stóp do głów i bardzo krwawił”.Guy nigdy więcej nie zobaczył Gary’ego Hose’a.

 

Zdjęcie ze strony https://int-missing.fandom.com/wiki/Gary_Hose?file=Gary_Ray_Hose.jpg

W 2015 roku Walter zmarł. Charlene mieszka w domu spokojnej starości w Oregonie. Cierpi na późne stadia choroby Alzheimera, więc jest mało prawdopodobne, że zostanie oskarżona o morderstwo Gary’ego.

 

 

Reszta rodziny wierzy, że klucz do zniknięcia Gary’ego można znaleźć w posiadłości Maricopa. Od czerwca 2021 roku został wykluczony jako trzynastu niezidentyfikowanych zmarłych w Stanach Zjednoczonych.

Gary miał brązowe włosy i niebieskie oczy. Od jego zaginięcia minęło 49 lat.

 

Źródło: Gary Wąż | International Missing Persons Wiki | Fandom

Gary Ray Hose – Projekt Charley (charleyproject.org)

Rodzina szuka zaginionego brata, o którym mówią, że został zamordowany przez mamę w 1974 roku | Phoenix New Times

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl