Blog
Zaginieni Przed Laty

Zwłoki zaginionej 2-letniej dziewczynki znaleziono w wiadrze!

Zwłoki zaginionej 2-letniej dziewczynki znaleziono w wiadrze!

Zwłoki zaginionej 2-letniej dziewczynki znaleziono w wiadrze na odpady budowlane! Czy doszło do nieszczęśliwego wypadku?

Zwłoki zaginionej 2-letniej dziewczynki

Do zdarzenia doszło 29 stycznia 2022 roku na terenie jednej z posesji we wschodnim Londynie. Tamtego dnia około godziny 16:00 czasu lokalnego policja metropolitalna dostała zgłoszenie o zaginięciu 2-letniej dziewczynki z domu w Dagenham (dzielnica we wschodnim Londynie). Chodziło o maleńkie dziecko i w tym przypadku liczył się czas. W związku z tym natychmiast rozpoczęto poszukiwania dziecka. Śledczy od razy zarządzili blokadę na ulicach w okolicy miejsca zamieszkania 2-latki. W poszukiwania zaangażowało się 30 funkcjonariuszy. Przeczesywali pobliskie tereny i domy. Jednak po dziecku nie było śladu. Dlatego postanowili, jak najszybciej do poszukiwań użyć psów tropiących. Pies policyjny podjął trop i dokonał makabrycznego odkrycia.

Zwłoki zaginionej 2-letniej dziewczynki znaleziono w wiadrze!
Pixabay.com

2-letnia dziewczynka nie żyje

Zwłoki zaginionej dziewczynki znajdowały się w wiadrze budowlanym. Podjęta przez ratowników reanimacja nie pomogła. Dziewczynka już nie żyła.

Zwłoki zaginionej 2-letniej dziewczynki znaleziono w wiadrze!
Pixabay.com

Przyczyny śmierci dziecka jeszcze nie są znane. Jednak jeden z policjantów przekazał sąsiadom, że najprawdopodobniej doszło do utonięcia dziewczynki.

Sąsiedzi uważają bliskich 2-latki za bardzo dobrych ludzi. Matka dziewczynki i jej partner-prawdopodobnie ojciec dziecka byli dobrymi opiekunami i nie dochodziło w rodzinie do awantur. Przede wszystkim bardzo dbali o córkę.

Dom, w którym znaleziono ciało, był remontowany. Policja zaplanowała sekcję zwłok 2-latki, która ma na celu ustalenie, co było tak naprawdę przyczyną śmieci dziecka. W sprawie do tej pory nikogo nie aresztowano. Prawdopodobnie doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Źródło:

Fakt.pl – Wiadomości, Wydarzenia, Informacje

Ciąża, objawy ciąży, kalendarz ciąży, poród, połóg | WP parenting

o2 – Serce Internetu

Wiadomości – informacje z kraju i ze świata | Wiadomości Radio ZET

Zwłoki 2-latki znalezione w wiadrze w Londynie. Wcześniej zgłoszono jej zaginięcie | Wiadomości Radio ZET

Londyn. Ciało zaginionej dwulatki znaleziono w wiadrze niedaleko domu (fakt.pl)

Makabra w Londynie. Znaleziono ciało 2-letniej dziewczynki – o2 – Serce Internetu

Zwłoki dwuletniej dziewczynki znaleziono w wiadrze. Prawdopodobnie dziecko się utopiło | WP parenting

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Lecz

Może zainteresować Cię również: 5-letni chłopiec został zasztyletowany. Zatrzymano babcię chłopca! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl