Blog
Zaginieni Przed Laty

Zdjęcie, które łamie serce. Niewyobrażalna tragedia

Zdjęcie, które łamie serce. Niewyobrażalna tragedia

Zdjęcie, które łamie serce. Niewyobrażalna tragedia. Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Jamnica w woj. podkarpackim. W wyniku zderzenia dwóch aut, na miejscu zginęło małżeństwo, ich 3- letni syn, który podróżował z nimi, cudem przeżył. Osierocili trójkę dzieci.

Zdjęcie, które łamie serce

Zdjęcie, które łamie serce. Niewyobrażalna tragedia
Fot. Zdjęcie, które łamie serce

Tragiczny wypadek

3 lipca 2021 roku po godzinie 14:15 na wysokości wysypiska śmieci, w granicach Stalowej Woli na drodze wojewódzkiej numer 871 doszło do tragicznego wypadku, w którym życie straciło małżeństwo. Podróżowali oni z małym dzieckiem. To, co wydarzyło się tamtego dnia, bardzo mocno poruszyło całą ekipą policji, straży pożarnej, wojskiem i ratownikami medycznymi. Od samego początku, kiedy pojawili się na miejscu wypadku, walczyli o życie rodziców, którzy umierali na oczach przerażonego 3-latka.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że młody kierowca z powiatu tarnobrzeskiego jadący audi S7 w stronę Tarnobrzegu na zakręcie drogi w prawo, nagle zjechał na przeciwny pas ruchu… Prawdopodobnie kierowca wyprzedzał inny samochód. W związku z pośpiechem i nagłym zjechaniem na przeciwny pas ruchu doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka audi A4 z powiatu niżańskiego. Audi A4 podróżowało 30-letnie małżeństwo z 3-letnim synkiem.

Świadkowie wypadku

Żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, którzy nadjechali w chwili zderzenia dwóch pojazdów marki Audi, natychmiast przystąpili do pomocy poszkodowanym. Zeznali, że kilkaset metrów wcześniej widzieli audi S7 jadące z dużą prędkością. Kierowca tego samochodu brawurowo wyprzedzał kolejne auta, co w rezultacie miało tragiczny finał.

Niewyobrażalny dramat

W wyniku zderzenia dwóch samochodów, audi A4 zostało doszczętnie zniszczone. Pomimo reanimacji, która trwała kilkadziesiąt minut, małżeństwa nie udało się uratować.

Zdjęcie, które łamie serce. Niewyobrażalna tragedia
Fot. Tragiczny wypadek

Osierocili trójkę małych dzieci. Dla tych maluchów w jednej chwili przewrócił się świat do góry nogami. Bez wątpienia ta ogromna tragedia poruszyła wiele serc i pojawiły się łzy.

Zdjęcie, które łamie serce. Niewyobrażalna tragedia
Fot. Audi A4

Jadący z nimi 3-letni chłopczyk cudem ocalał, przy tym został lekko ranny. Do szpitala został przewieziony ranny kierowca audi S7. Poniesione rany w wypadku nie zagrażają jego życiu. Przeszedł operację, jednak jego stan zdrowia jest określany jako stabilny.

Pijany sprawca?

W audi S7 mundurowi znaleźli porozrzucane puste butelki po piwie i alkoholu. W organizmie 30-letniego kierowcy stwierdzono obecność alkoholu. Ustalono, że mężczyzna poruszał się z brawurową prędkością 120-140 kilometrów na godzinę.

Zdjęcie, które łamie serce. Niewyobrażalna tragedia
Fot. Audi S7

Na portalu zrzutka.pl uruchomiona została zbiórka pieniędzy dla trójki małych dzieci, ofiar wypadku. Zebrane pieniądze zostaną przekazane najbliższym krewnym trójki chłopców.

Link do zrzutki: W tragicznym wypadku straciły rodziców… | zrzutka.pl

Wiemy, że żadne pieniądze nie zwrócą tym dzieciakom rodziców, ale wesprzyjmy ich, by nie zostały bez pomocy. Wierzymy, że znajdą się z pewnością osoby, które pomogą tym malcom.

Źródło:Tragiczny wypadek w Jamnicy. Po zderzeniu dwóch audi zginęło małżeństwo. Podróżowali z małym dzieckiem [ZDJĘCIA] – echodnia.eu

Uruchomiona zbiórka pieniędzy dla dzieci osieroconych w sobotniej tragedii pod Stalową Wolą. Wesprzyjmy inicjatywę! | Echo Dnia Podkarpackie

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karo

Mam prośbę do wszystkich dziennikarzy, zbadajcie tą sprawę, nie odpuszczajcie i drążcie. Podobno sprawca to syn wpływowej kobiety, sędziny? Jeśli to prawda nie pozwólmy, żeby uniknął kary …

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl