Blog
Zaginieni Przed Laty

Zbrodnia na tle satanistycznym. Podejrzanym Polak.

Zbrodnia na tle satanistycznym

Włoski dziennik “Corriere della Sera” przekazał informację o tragicznym zdarzeniu, do którego doszło w Brunico, w Trydencie, we Włoszech. Służby przypuszczają, że była to zbrodnia na tle satanistycznym.

Zbrodnia na tle satanistycznym

21-letni Polak, Oskar K. pracował za granicą jako robotnik. Młody mężczyzna zgłosił się na pogotowie, był cały we krwi. Oskar K. powiedział medykom, że właśnie zabił swojego sąsiada.

W rezultacie pod wskazany adres przyjechała jednostka włoskiej żandarmerii. Wezwani na miejsce karabinierzy zastali ciało 30-letniego Maxima Z. Mężczyzna zmarł w wyniku licznych ran kłutych.

Rytułał

Mieszkanie Polaka zostało przeszukane. Ponieważ w miejscu zamieszkania 21-latka służby trafiły na kości oraz czaszkę, przypuszczają, że te elementy służyły sataniście do odprawiania rytułałów.

Oskar K. jest bowiem dobrze znany w środowisku satanistów. Mężczyzna posiada tatuaż 666, który jest jednym z symboli wiary satanistycznej.

Nóż w rzece

Włoskie służby rozpoczęły poszukiwania narzędzia zbrodni. Jeśli Oskar K. powiedział prawdę, narzędzie zbrodni od razu wyrzucił do rzeki Rienz, przepływającej przez miasto.

Na miejscu pojawili się nurkowie, którzy przeczesali dno rzeki, jednak do tej pory nie ma informacji czy udało im się znaleźć nóż.

Pożegnanie

Pracownicy basenu, na którym pracował zamordowany Włoch, na swoim Facebookowym profilu opublikowali pożegnanie Maxima Z.

“Dziękujemy za pracę w Cron4 i w basenie Scoperta w Brunico!
Serdeczne kondolencje dla rodziny! ❤ ❤
Zawsze byłeś dobrym współpracownikiem!
Dziękuję za wszystko!”

Na obecną chwilę nie znamy więcej informacji w sprawie.

Źródło:

PolsatNews

WP

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl