Blog
Zaginieni Przed Laty

Żary. Policja poszukuje mężczyzny, który naraził życie rowerzysty.

Żary- Policja poszukuje sprawcy, który spowodował wypadek

Żary. Policja poszukuje mężczyzny, który naraził życie rowerzysty. Nieznany młody sprawca kopnął z dużą siłą rower jadącego mężczyzny, przy tym naraził go na utratę życia.

Młodociany sprawca

Żary. Do zdarzenia doszło w czwartek 20 maja 2021 roku na ulicy Moniuszki w Żarach. Młody mężczyzna bez wyraźnej przyczyny, prawdopodobnie dla zabawy, kopnął w koło przejeżdżającego obok niego roweru. Przy tym naraził starszego mężczyznę na wypadek, który mógł się zakończyć utratą życia.

Żary- Policja poszukuje sprawcy, który spowodował wypadek
Fot. Wizerunek sprawcy

Poszukiwania

Żary. Wciąż trwają poszukiwania sprawcy. Jego „zabawa” mogła mieć tragiczny skutek. Jadący rowerem mężczyzna w wyniku kopnięcia przez sprawcę w rower, przewrócił się i upadł na jezdnię, tuż obok nadjeżdżającego auta. W rezultacie do potrącenia nie doszło.

Żary- Policja poszukuje sprawcy, który spowodował wypadek
Fot. Wizerunek sprawcy

Sprawą zainteresowała się policja z Żar. „Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu osoby widocznej na zdjęciach, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żarach przy ulicy Legionistów 3 w Żarach” – zaapelowali funkcjonariusze.

 

Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Żarach 47 794 12 11, lub do policjanta prowadzącego postępowanie tel. 47 79 41 264, bądź pisząc na adres rzecznik.kpp_zary@go.policja.gov.pl.

 

Osoby znające personalia poszukiwanego mężczyzny, mogą napisać również do nas.

Oczywiście, zapewniamy anonimowość.

 

Źródło:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-06-04/kopnal-w-rower-jadacego-mezczyzny-upadl-wprost-pod-jadace-auto-wideo/?fbclid=IwAR1G4GeHLh4ONIsTGZhwY4OmBUcnwQc_XvLXN2uM8ahc3YGP782YgKKkRe8

Czy rozpoznajesz mężczyznę ? – Aktualności – KPP Żary (policja.gov.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl