Blog
Zaginieni Przed Laty

Aliahna Lemmon. Szczątki 9-latki były w zamrażalniku.

Umieścił szczątki 9-latki w zamrażalniku. Aliahna Lemmon

W grudniu 2011 roku policja w stanie Indiana, została powiadomiona o zaginięciu dziecka. Poszukiwaną dziewczynką była 9-letnia Aliahna Lemmon z problemami psychofizycznymi i emocjonalnymi. Według szeryfa Kena Friesa Aliahna i jej dwie siostry przebywały w domu przyjaciela rodziny. Matka dziewczynki Tarah Souers dochodziła do siebie po przebytej grypie i dzieci przez tydzień pozostawały pod opieką ich przyjaciela.

Kim był przyjaciel rodziny?

39-letni Michael Plumadore był przyjacielem rodziny. Mężczyzna poznał dziadka Aliahny – Jamesa Lemmona, podczas odsiadywania wyroku za przestępstwa seksualne. Kilka miesięcy przed zaginięciem dziewczynki Plumadore zamieścił zdjęcie na swoim profilu Facebooka. Na zdjęciu była Aliahna Lemmon oraz jej dwie młodsze siostry. Mężczyzna nazwał je „trzema małymi księżniczkami”.

Według Plumadore’a ostatni raz widział Aliahnę 22 grudnia, około godziny 6:00 rano w swojej przyczepie.  Następnie udał się na stację benzynową, aby kupić cygaro. Nagrania z monitoringu stacji benzynowej potwierdziły tę wersję. „Zamknąłem drzwi na klucz” — powiedział. „Kiedy wróciłem, wszystkie dziewczynki były w domu”. Plumadore wypalił cygaro, a potem położył się spać. Powiedział, że kiedy się obudził około godziny 10:00 rano, Aliahny Lemmon już nie było.

Poszukiwania

Policja na początku wierzyła, że Aliahna zniknęła z domu w przeciągu tych czterech godzin. Według Tarah dziewczynka miała problemy z lunatykowaniem w nocy. Kobieta obawiała się, że wyszła z przyczepy podczas snu.

Zebrano grupę poszukiwawczą, a plakaty o zaginionej dziewczynce wydrukowano i powieszono w wielu widocznych miejscach. Z opisu wynikało, że Aliahnę była drobnej budowy, miała blond włosy oraz piegi. Policja nie wydała Amber Alert, ponieważ nie było dowodów potwierdzających uprowadzenie.

Umieścił szczątki 9-latki w zamrażalniku. Aliahna Lemmon
Aliahna Lemmon

Po dwóch dniach poszukiwań nadal nie było śladu, który doprowadziłby do dziewczynki. Do pomocy w znalezieniu Aliahny wezwano również FBI. Miejsce przyczep kempingowych, z którego zniknęła, był znany z zarejestrowanych przestępców seksualnych. Sama Aliahna w wieku siedmiu lat stała się ofiarą napaści seksualnej. Pomimo tego Tarah zostawiła swoją córkę pod opieką znanego już przestępcy seksualnego.

Rodzina Plumadore i Aliahny rozmawiała z mediami o zniknięciu dziewczynki. Mężczyzna wyznał, że w noc przed zniknięciem Aliahny miała koszmary i powiedziała, że ​​chce wrócić do domu. Plumadore wyjaśnił jej, że jest godzina 2:30 nad ranem, ale rano spotka się już ze swoją mamusią.

Dziewczynka zaatakowana cegłą

Następnego dnia znaleziono Aliahnę martwą, a Plumadore został aresztowany i oskarżony o jej morderstwo.

Po aresztowaniu Plumadore przyznał się do morderstwa i nie oszczędził żadnych makabrycznych szczegółów. Powiedział śledczym, że Aliahna stała na jego werandzie, kiedy do niej podszedł. Następnie uderzył ją w głowę cegłą. Bił ją do momentu, aż dziewczynka straciła przytomność. Wyznał, że po jej śmierci włożył jej ciało do worków na śmieci i wepchnął do zamrażarki. Następnego dnia użył piły do ​​metalu, aby poćwiartować jej ciało i zaprowadził śledczych do pobliskiego śmietnika, gdzie ukrył większość jej szczątków.

To w tej przyczepie, w zamrażalniku znaleziono szczątki Aliahny Lemmon

W 2012 roku, w rocznicę śmierci dziewczynki, setki ludzi przyszło na nabożeństwo, podczas którego najbliżsi wspominali Aliahnę. Dyrektor szkoły J. Michael Caywood powiedział, że była „szczęśliwą, uśmiechniętą dziewczynką, o pogodnej osobowości”.

Dożywocie

W maju 2012 roku Plumadore przyznał się do zamordowania Aliahny. Powiedział do sędziego Sądu Najwyższego Johna Surbecka: „Wielokrotnie uderzałem ją cegłą w głowę. Pociąłem Aliahnę Lemmon piłą do metalu i włożyłem części jej ciała do zamrażarki. Następnie zabrałem resztę na stację Marathon i wrzuciłem do śmietnika”. Plumadore przyznał się do winy. Mężczyznę skazano na dożywocie bez możliwości zwolnienia warunkowego.

Źródło:Makabryczne morderstwo Aliahny Lemmon • Zachorowalnie (morbidology.com)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl