Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Tadeusz Brzeziak?

Tadeusz Brzeziak Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Tadeusza Brzeziaka. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Bez śladu…

Tadeusz Brzeziak mieszkał przy ul. Żeromskiego w Łomży. 17 maja 2010 roku, wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie skontaktował się z bliskimi. Ostatni raz widziano go najprawdopodobniej przy ul. Łukasińskiego 75.

Rysopis

W chwili zaginięcia Pan Tadeusz miał 40 lat, 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy ciemne krótkie, oczy niebieskie. Ubrany był natomiast w dżinsową bluzę i spodnie, koszulkę polo oraz ciemne sportowe buty.

Tadeusz Brzeziak
Zaginiony Tadeusz Brzeziak

Zdjęcie służące jako miniaturka do powyższego artykułu, wykonane zostało w 1998 roku.

Kontakt

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ul. Wojska Polskiego 9 bądź telefonicznie pod numerem telefonu 86 474 12 12 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

https://podlaska.policja.gov.pl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl