Blog
Zaginieni Przed Laty

Dominik został odnaleziony!

Dominik

EDIT. DOMINIK ZOSTAŁ ODNALEZIONY, JEST CAŁY I ZDROWY!

Wszystko wydarzyło się w środę, 17 marca. 16-letni Dominik o godzinie 5:25 wyszedł z domu. Co więcej, nastolatek miał ze sobą walizkę z motywem wieży Eiffla. Niedługo później wschowscy policjanci przyjęli zawiadomienie o jego zaginięciu.

– W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę z kapturem, spodnie jeansowe i niebieskie buty sportowe. Przy sobie miał niebieski plecak oraz walizkę na kółkach koloru czarnego z motywem wieży Eiffla – informuje kom. Maja Piwowarska, rzeczniczka policji we Wschowie.

Niestety nie wiadomo, gdzie może kierować się nastolatek. Jeżeli chodzi o rysopis zaginionego, to policja dodała jedynie informację o tym, że ma ok. 165 cm wzrostu.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje prosimy o kontakt osobiście bądź telefonicznie z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji we Wschowie:

  • pod nr 47 79 43211,
  • 47 79 43 231

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Gwarantujemy anonimowość!

SPRAWA JEST PILNA, BO ZAGINĘŁA OSOBA NIELETNIA!

Właśnie trwa akcja poszukiwawcza za chłopcem! Mieszkańców Wschowy i okolic prosimy o pomoc w poszukiwaniach i dokładnie rozglądanie się! Każdy szczegół może mieć znaczenie! Czy rozpoznajecie Państwo chłopaka ze zdjęcia? Czy widzieliście go Państwo w ciągu ostatniego dnia? Prosimy o szczególną pomoc, bo chodzi o osobę nieletnią!

Liczymy na to, że Dominik odnajdzie się cały i zdrowy…

jsdf sjdaf skfhsja iscn lfdskgj ifshdfl oifjdsk ldsghh

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl