Blog
Zaginieni Przed Laty

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie-Policjant który mi pomógł.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie-Policjant który mi pomógł.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie pt. „Policjant, który mi pomógł”. Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji organizuje ogólnopolski konkurs. Celem konkursu jest promocja postaw oraz ogromnej umiejętności policjantów zaangażowanych szczególnie osobom krzywdzonym. 

Konkurs

Zachęcamy do wzięcia udziału, w tym bardzo ciekawym konkursie i bez wątpienia pomocnym. Szczególną istotą tego przedsięwzięcia jest wyróżnienie funkcjonariuszy Policji, którzy przede wszystkim charakteryzują się ogromnym profesjonalizmem oraz empatyczną postawą dla osób krzywdzonych i tych dotkniętym przemocą w rodzinie. Często bywa tak, że funkcjonariusz narażał swoje życie, by nam pomóc. Wzywani na interwencję pomagają, by nie doszło do tragedii. Wiele z nas zawdzięcza im bardzo wiele. Podziękujmy im w ten sposób, biorąc udział w konkursie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie-Policjant który mi pomógł.
Fot. Do konkursu

Ten konkurs jest kolejnym działaniem polskiej Policji, która właśnie w ten sposób poddaje się społecznej ocenie podejmowanych działań. Zaangażowanie mundurowych w zakresie przemocy wpływa na kształtowanie pozytywnego wizerunku Policji.

Bez wątpienia wśród społeczeństwa często są podzielone opinie na temat działań funkcjonariuszy. W rezultacie pamiętajmy, że to oni każdego dnia narażają swoje życie i zdrowie. W związku z tym w wielu swoich działaniach zasługują na ogromne wyróżnienie.

Obecność wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu to wyróżnienie, wyjątkowy dowód uznania społeczności lokalnej dla profesjonalizmu i determinacji policjantów w działaniach podejmowanych na rzecz pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem lub poszkodowanym w wyniku nieszczęśliwych wypadków.

Zgodnie z Regulaminem Konkursu, zgłoszenia policjanta do konkursu może dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu oraz formularzem zgłoszeniowym: Ogólnopolski konkurs “Policjant, który mi pomógł” ►

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 27 czerwca 2021 r. Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać na adres poczty elektronicznej e-mail: policjantktorymipomogl@policja.gov.pl.

Laureatów konkursu wybiera komisja, w skład której wchodzi przedstawiciel Biura Prewencji KGP oraz laureaci 3 ostatnich edycji konkursu „Policjant, który mi pomógł”.

Podczas wyłaniania laureatów w szczególności brane będzie pod uwagę ich zaangażowanie w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa obywateli, jak również doświadczenie i zaangażowanie w pomoc osobom, wobec których istnieje podejrzenie, że są krzywdzone.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania kandydatów! Wiele osób z nas zawdzięcza wiele policji. Dzięki odwadze i ogromnemu zaangażowaniu pomogli wielu osobom. Wyróżnijmy ich, odwdzięczmy się, chociaż w maleńki sposób za otrzymaną pomoc.

Źródło:Trwa konkurs „Policjant, który mi pomógł” – Aktualności – Policja.pl

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl