Blog
Zaginieni Przed Laty

Grupa nastolatków znęcała się nad chorym chłopcem

Grupa nastolatków znęcała się bestialsko nad chłopcem, który cierpi na autyzm. Sprawą zajęła się policja.

Grupa nastolatków

Od kilku godzin w sieci krąży filmik, na którym widać jak grupka nastolatków bestialsko znęca się nad chorym na autyzm chłopcem.

Do zdarzenia doszło 6 listopada 2023 roku w Chorzowie. Sprawa została już zgłoszona na policję.

Na kilku filmikach opublikowanych w sieci widać jak grupa nastolatków każe 9-latkowi wyrzec się klubu, któremu kibicuje.

Chłopca w pewnym momencie podduszano. 14-letnia dziewczyna była dopingowana przez swoich znajomych.

Grupa nastolatków szydziła z chłopca, kazali mu klękać, podduszali go i grozi mu. 9-latek był przerażony, płakał i prosił by przestali. W strachu wykonywał rozkazy swoich oprawców. Kiedy 9-latek błaga swoich oprawców, by go puścili oni reagowali tylko śmiechem.

Na jednym z filmików 14-latka poddusza chłopca. – Na kolana, to cię puszczę – mówi w kierunku 9-latka, który się na to nie zgadza. – To cię k***a nie puszczę – dodaje nastolatka.

Sprawa została zgłoszona już na policję. Postępowanie jest na etapie wstępnym.

– Rzeczywiście prowadzimy postępowanie w takiej sprawie. Mamy już sprawców, jednak na razie jest za wcześnie, aby mówić o szczegółach – wyjaśnia młodszy aspirant Karol Kolaczek, oficer prasowy policjantów z Chorzowa w rozmowie z mediami.

Poniżej można zobaczyć jedno z nagrań:

Źródło: Bulwersujące zdarzenie w Chorzowie. Grupa nastolatków znęcała się nad chorym chłopcem (msn.com)

Bulwersujące zdarzenie w Chorzowie. Grupa nastolatków znęcała się nad chorym chłopcem. AKTUALIZACJA: Apel prezydenta Chorzowa o brak hejtu | Dziennik Zachodni

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl