Blog
Zaginieni Przed Laty

Zabójstwo rodzeństwa w Kujawsko-Pomorskim

Zabójstwo chłopców

Nie żyje dwóch chłopców w wieku 3 i 5 lat z miejscowości Turzany niedaleko Inowrocławia (Kujawsko-Pomorskie). Z racji licznych ran kłutych, prawdopodobnie chłopcy zostali zadźgani. Policja na miejsce zdarzenia przybyła w piątek (5 lutego 2021 roku) o godzinie 9:30. Aktualnie trwają prace pod nadzorem prokuratora.

Wyjaśniamy okoliczności śmierci dwójki dzieci w wieku 3 i 5 lat. Śledztwo prowadzi policja pod ścisłym nadzorem inowrocławskiej prokuratury. W mieszkaniu w miejscowości Turzany w gminie Inowrocław ujawniono zwłoki dzieci. Śmierć potwierdził lekarz. Oględziny i rany na ich ciele wskazują na możliwość przyczynienia się kogoś do ich zgonu. Rany mogły przyczynić się do ich śmierci – poinformowała rzecznik prasowa inowrocławskiej policji asp. sztab. Izabella Drobniecka.

Nieoficjalnie, dziennikarze Polsat News podają, że 37-letnia matka dzieci leczyła się psychiatrycznie. Jedna z głównych hipotez zakłada, że to kobieta mogła zamordować swoje dzieci. Mąż kobiety w trakcie zdarzenia zdarzenia nie był obecny w mieszkaniu.

Więcej informacji wkrótce.

Źródła: Radio ZET / PAP

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl