Blog
Zaginieni Przed Laty

Zabił partnerkę, a jej dziecko porzucił w Oknie Życia

W jednym z pabianickich mieszkań doszło wczoraj do morderstwa 20-letniej kobiety, pod opieką której przebywała ośmiomiesięczna córka oraz siedmioletnia siostra ofiary. Sprawcą morderstwa był równolatek ofiary, jednocześnie jej były partner.

Około 13:00 Adrian R. wszedł do mieszkania kobiety i zaatakował ją nożem, a następnie opuścił lokal wraz z niemowlęciem. Wtedy ofiarę w kałuży krwi znalazła jej młodsza siostra i zaalarmowała telefonicznie swoją mamę. Bezpośrednim powodem śmierci kobiety była rozległa rana cięta szyi. Reanimacja się nie powiodła.

Ośmiomiesięczna dziewczynka została zostawiona w pabianickim Oknie Życia w zakrwawionym kocyku, ale dziecko nie miało żadnych ran.

W najbliższym czasie w sądzie miała się odbyć rozprawa dotycząca ustalenia ojcostwa dziecka 20-latki.

Podejrzany o sprawstwo mężczyzna, został zatrzymany i przyznał się do winy. Był jednym z dwóch mężczyzn wskazanych jako możliwych ojców dziecka. Drugi z mężczyzn przedstawił alibi i szybko został wypuszczony z aresztu.

 

Zdjęcie główne w artykule jest autorstwa P.Elżbiety Tomes / zyciepabianic.pl

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl