Blog
Zaginieni Przed Laty

Wstrząsające odkrycie w Szwecji! Matka przez prawie 30 lat więziła w domu własnego syna!

Szwedzka policja w dniu wczorajszym zatrzymała kobietę, która przez  prawie 30 lat  przetrzymywała zamkniętego w mieszkaniu syna. Mężczyzna ma obecnie  41 lat, był odizolowany od świata odkąd skończył 12 lat.

 

Strasznego odkrycia dokonała osoba z rodziny 70-latki. Krewna od wielu lat przypuszczała, że matka znęca się nad swoim synem.  Kiedy 70-latka trafiła do szpitala, krewna udała się do jej domu. Na miejscu zastała brudne mieszkanie, wszędzie panował niewyobrażalny  bałagan, a w powietrzu unosił się zapach uryny i stęchlizny. Po zapaleniu światła kobieta dostrzegła przestraszonego mężczyznę, który leżał na kocu, w kącie.

 

Mężczyzna nie miał zębów, na jego ciele było wiele ran.  Do jedzenia matka zostawiła mu puszkę z makrelą, miskę czipsów oraz kawałek chleba.  41-latek nie potrafił złożyć zdania, ledwo trzymał się na nogach. Mężczyzna był wygłodzony i osłabiony. Szwed trafił do szpitala, gdzie w trybie pilnym przeszedł operację.

 

Prokuratora w Sztokholmie poinformowała, że matka została tymczasowo aresztowana. 70-latka jest podejrzana o bezprawne pozbawienie wolności oraz ciężkie uszkodzenie ciała syna, a także przyczynienie się do jego choroby. Kobieta twierdzi, że jest niewinna.

 

 

Źródło:

https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-wstrzasajaca-historia-ze-szwecji-przez-dziesieciolecia-zyl-o,nId,4888923

https://pl.sputniknews.com/swiat/2020120113455980-wystraszony-i-bezzebny-szwedka-przez-prawie-30-lat-trzymala-syna-w-zamknieciu-sputnik/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl