Blog
Zaginieni Przed Laty

Wsiadła pijana do autobusu. Mężczyzna obiecał pomoc, a zgwałcił kobietę

Wsiadła pijana do autobusu. Mężczyzna obiecał pomoc a zgwałcił kobietę

Wsiadła pijana do autobusu. Mężczyzna obiecał pomoc, a zgwałcił kobietę w drodze na dworzec. 36-letni mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Dzień, który zmienił wszystko

Do zdarzenia doszło 25 stycznia 2021 roku. Kobieta wsiadła pijana do autobusu, którym również jechał nieznany mężczyzna. Końcowy przystanek był w dzielnicy Chebzie. Mężczyzna zaoferował nietrzeźwej 34-latce pomoc w wyjściu z autobusu na ostatnim przystanku. Według zeznań 36-letnia kobieta chciała się dostać na dworzec kolejowy, więc mężczyzna postanowił ją tam zaprowadzić. Nietrzeźwa kobieta nie myślała racjonalnie i z pewnością przez swój stan nawet przez chwilę nie pomyślała o grożącym jej niebezpieczeństwie.

Wsiadła pijana do autobusu. Mężczyzna obiecał pomoc a zgwałcił kobietę
Miejsce gwałtu przy budynku dworca
Wsiadła pijana do autobusu. Mężczyzna obiecał pomoc a zgwałcił kobietę
Dworzec

36-latek doprowadził 34-latke na dworzec i wykorzystał stan, w jakim kobieta się znajdowała. Przemocą zmusił kobietę do obcowania płciowego. Brutalnie ją zgwałcił. Całą sytuację przez okno widziała pasażerka pociągu przejeżdżającego przez Rudę Śląską. Kobieta natychmiast powiadomiła policję, że mężczyzna gwałci leżącą na ziemi kobietę. Policjanci z Komisariatu I z Rudy Śląskiej pojawili się na miejscu natychmiast. W związku z tym policjantom udało się zatrzymać sprawcę na gorącym uczynku.

Wsiadła pijana do autobusu. Mężczyzna obiecał pomoc a zgwałcił kobietę
Pixabay.com

Okazało się, że gwałcicielem jest mieszkaniec Bytomia. 36-latek pomimo tego, że został zatrzymany na gorącym uczynku, nie przyznał się do winy. Mężczyzna jednak trafił do aresztu na trzy miesiące. Śledczy mają zeznanie świadka i nagranie z monitoringu, kiedy stał ze zsuniętymi spodniami nad prawie nagą kobietą. Kamery monitoringu nagrały moment gwałtu.

Za popełnione przestępstwo grozi mu do 12 lat więzienia.

Źródło:Wsiadła pijana do autobusu. Facet obiecał pomóc, zgwałcił ją w drodze na dworzec – Kryminalki.pl | Wiadomości kryminalne. Informacje policyjne. Prawdziwi przestępcy i wypadki

Zaciągnął pijaną kobietę na dworzec i bestialsko zgwałcił! Dramat w Rudzie Śląskiej – Śląsk, Super Express (se.pl)

Dojrzała gwałt z pociągu! Policjanci złapali zboczeńca (fakt.pl)

Ruda Śląska. Gwałt na dworcu. Patrol zatrzymał podejrzanego na gorącym uczynku – TVN24

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl