Blog
Zaginieni Przed Laty

UWAGA Trwają poszukiwania podejrzanego o zabójstwo swojej partnerki

W nocy z 3 na 4 stycznia 2021 roku lubuscy policjanci dokonali makabrycznego odkrycia. W jednym z mieszkań w Sieniawie Żarskiej, blisko Żar, ujawniono ciało 25-letniej kobiety.

WAŻNE

Policjanci wieczorem otrzymali wezwanie. Zdenerwowana rodzina 25-latki zawiadomiła służby, ponieważ od pewnego czasu nie mieli kontaktu z kobietą. Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres. Po wyważeniu drzwi, w łazience znaleźli ciało 25-letniej Patrycji K. Prawdopodobnie przyczyną śmierci była rana kłuta szyi.

Dziennikarzom portalu RMF FM udało się ustalić, że 27-letni partner kobiety pozostawił w domu swoich rodziców list, w którym przyznał się do zabójstwa Patrycji K. Śledczy nie zastali mężczyzny na miejscu.

Wojciech P.

TRWA OBŁAWA

Trwa obława policyjna. 27-latek najprawdopodobniej porusza się samochodem Mitsubishi Carisma koloru czerwonego o nr rejestracyjnym FZA 37***.

Telefon Wojciecha P. nie odpowiada. Straż graniczna została poinformowana o zdarzeniu.

Osoby posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żarach pod numerami telefonu: 47 79 41 211, 47 79 41 253, 47 79 41 262 . W tej sprawie prowadzone jest śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żarach.

Na tę chwilę nie posiadamy żadnych dodatkowych informacji.

 

Źródło:

https://www.rmf24.pl/goraca-linia/wasze-fakty/news-zostawil-list-ze-zabil-partnerke-jest-poszukiwany,nId,4965874

https://lubuska.policja.gov.pl/go/serwis-informacyjny/aktualnosci/36293,Wojciech-Plis-poszukiwany-przez-lubuskich-policjantow.html

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl