Blog
Zaginieni Przed Laty

Tysiące kości w domu domniemanego seryjnego mordercy

Tysiące kości w domu domniemanego seryjnego mordercy

 Tysiące kości na posesji seryjnego mordercy z Meksyku. Śledczy przekopali posesję 72-latka podejrzanego o seryjne morderstwa. Do tej pory znaleziono 3 787 fragmentów kości.

Szokujące odkrycie

Tysiące kości na posesji seryjnego mordercy znaleźli śledczy z Meksyku. Bez wątpienia te zbrodnie są niczym z najbardziej mrożącego krew w żyłach horroru. 3 787 fragmentów kości znalezione, mogły należeć do 17 ofiar. Wszystkie te osoby zaginęły przed laty. Do morderstw prawdopodobnie dochodziło na przestrzeni lat.

Do przerażającego odkrycia doszło na obrzeżach miasta Meksyk, a tych okrutnych zbrodni dokonał 72-latni mężczyzna, który wcześniej był rzeźnikiem. Prokuratorzy obawiają się, że liczba ofiar może być jednak dużo większa. Z ustaleń śledczych wynika, że zwłoki ofiar prawdopodobnie zostały rozdrobnione na małe kawałki.

Zaginione osoby

Śledczy w wyniku tych okrutnych zbrodni intensywnie wciąż pracują w terenie od 17 maja 2021 roku. Zerwano i rozkopano nawet podłogę w domu, gdzie mieszkał rzeźnik. Władze mają zamiar rozszerzyć poszukiwania na inne pomieszczenia na terenie posiadłości 72-latka. W domu sprawcy znaleziono dowody osobiste, telefony komórkowe, damską biżuterię, jak również inne rzeczy osobiste, które należały do zaginionych lata temu osób.

Zamordował żonę komendanta

72-lani rzeźnik stanął przed sądem w związku z zabiciem swojej ostatniej ofiary. Do tej zbrodni doszło 14 maja 2021 roku. Ustalono, że mężczyzna poćwiartował ciało 34-letniej kobiety. Rzeźnik wpadł bardzo szybko w ręce policji, ponieważ kobieta była żoną komendanta policji, którego znał osobiście. 72-letni mężczyzna towarzyszył 34-latce podczas zakupów w związku z tym, gdy kobieta nie wróciła do domu, rzeźnik stał się wówczas głównym podejrzanym z zaginięciem żony komendanta. Nikt wcześniej nie spodziewał się, że ten na pozór ułożony starszy pan jest potworem w ludzkiej skórze. Bez wątpienia, gdyby nie ta ostatnia zbrodnia jego czarne oblicze nadal byłoby skryte pod maską sympatycznego i pomocnego staruszka.

Seryny morderca

Komendant policji po zaginięciu żony bardzo dokładnie przejrzał nagrania z monitoringu. W związku z tym zobaczył, że jego żona ostatni raz była widziana na ulicy, na której mieszkał podejrzany morderca. Niezwłocznie funkcjonariusz policji udał się do domu 72-latka.

Tysiące kości w domu domniemanego seryjnego mordercy
Fot. Makabryczne odkrycie na posesji seryjnego mordercy w Meksyku

W domu rzeźnika znaleziono zwłoki żony komendanta. Ciało 34-latki było rozczłonkowane piłą do metalu oraz za pomocą noża.

Śledczy odnaleźli jej ubrania, dokumenty osobiste oraz materiały dźwiękowe i kasety wideo. Morderca prawdopodobnie przed zabiciem nagrywał swoje ofiary. Prokuratorzy na miejscu zbrodni znaleźli 91 fotografii oraz ubrania damskie.

Brutalne zbrodnie

W pomieszczeniach jego domu znajdowały się też przedmioty należące do osób zaginionych i ich dokumenty. Rodziny w rozpaczy poszukiwali swoich bliskich z nadzieją, że jednak odnajdą się żywi. Dom 72-latka to dom grozy… Bezduszna bestia wszystkie swoje zbrodnie nagrywała na kasety wideo. Nagrania będą mocnym materiałem dowodowym w sprawie seryjnego mordercy.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra

Błagam, zatrudnijcie kogoś, kto będzie ogarniał wam te artykuły pod kątem językowym. Błąd na błędzie, emocjonalne wstawki, kalki jak z translatora. Pod względem merytorycznym ten blog jest świetny (nie mówiąc już o tym, jak pomocny jest w poszukiwaniu osób), językowo jednak jest mało profesjonalny.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl