Blog
Zaginieni Przed Laty

Stephanie Van Nguyen 20 lat temu zaginęła z dwójką dzieci

Stephanie Van Nguyen 20 lat temu zaginęła z dwójką dzieci

Stephanie Van Nguyen zaginęła 20 lat temu w USA wraz z dwójką dzieci. Policjanci znaleźli wrak jej samochodu. Co kryje się za tym tajemniczym zaginięciem?

Stephanie Van Nguyen

Kochani dzisiaj przypominamy Wam o tajemniczym zaginięciu młodziutkiej Stephanie Van Nguyen i jej dwójki dzieci. Niestety pomimo upływu lat wiele spraw tkwi w miejscu, ale są takie, które są o krok od rozwiązania.

Stephanie Van Nguyen 20 lat temu zaginęła z dwójką dzieci
Zdjęcie z Fox News Flash

W kwietniu 2002 roku policja w Delhi wszczęła śledztwo w sprawie tajemniczego zaginięcia trzech osób: 26-letniej Stephanie Van Nguyen i jej dwójki dzieci – 4-letniej Kristiny i 3-letniego Johna. Przed zaginięciem kobieta zostawiła list pożegnalny. 26-latka napisała w nim, że zamierza wjechać do rzeki Ohio. Wraz z listem zostawiła rodzicom notatkę z dużą ilością pieniędzy i biżuterii.

26-latka na kartce pozostawiła słowa: “Pogrzeb dla mnie i moich dzieci”. Można wnioskować, że za pozostawione rzeczy i pieniądze chciała, by byli godnie pochowani.

Stephanie Van Nguyen 20 lat temu zaginęła z dwójką dzieci
Zaginiona 26-latak zdjęcie ze strony Fox News Flash

W związku z tym rozpoczęły się intensywne poszukiwania, które pomimo długiego śledztwa zakończyły się klęską.  Przez lata nie udało się również namierzyć Nissana Pathfinder z 1997 roku, którym poruszała się zaginiona z dziećmi.

 

Przełom po 20 latach

Policja z Delhi wróciła do sprawy w 2021 roku. To właśnie w tym roku dopiero nastąpił ogromny przełom w sprawie, a to dzięki specjalnym i nowoczesnym sonarom.

Zespół nurków przez ostatnie sześć miesięcy intensywnie przeczesywał rzekę. W ostatnim tygodniu natrafiono na „trzy unikalne obiekty”. Odkrycie doprowadziło do znalezienia wraku auta, który odpowiadał opisowi pojazdu, którym poruszała się 26-latka w 2002 roku.

Stephanie Van Nguyen 20 lat temu zaginęła z dwójką dzieci
(Zdjęcie: Indiana State Police Public Information Office)

Wrak pojazdu znajdował się w rzece Ohio na wysokości miasta Aurora w stanie Indiana, około 40 km od Delhi a głębokości 15 metrów i około 90 metrów od brzegu rzeki. Policja potwierdziła, że pojazd należy do zaginionej Van Nguyen. Okna w samochodzie były wybite. Obecnie wrak  pojazdu znajduje się we władzach Indiany i będzie z nimi współpracować w celu ustalenia, czy rodzina znajdowała się w pojeździe”. Śledczy powiadomili męża zaginionej kobiety o odnalezieniu wraku pojazdu.

Trwa sprawdzanie, czy kobieta i dzieci znajdowały się w samochodzie. Jeśli nie to śledczy nie wykluczają, że zaginiona 26-latka mogła upozorować swoją śmierć i wyjechać z dziećmi.

 

Źródło:20 lat temu zaginęła w USA z dwójką dzieci. Znaleziono jej samochód (msn.com)

Zaginiona rodzina z Ohio: samochód Stephanie Van Nguyen odkryty w rzece Ohio 20 lat po tym, jak zaginęła z 2 dziećmi – ABC7 Los Angeles

SUV z Ohio Mama Stephanie Van Nguyen i 2 dzieci zaginione od 2002 roku wyciągnięte z rzeki – CBS Pittsburgh (cbslocal.com)

Sprawa z Ohio dotycząca zaginionej matki i dwójki dzieci związanych z SUV-em znalezionym w rzece, władze twierdzą, że | Fox News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Ale.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl