Blog
Zaginieni Przed Laty

Rodzice z piekła rodem więzili i torturowali trzynaścioro dzieci

Rodzice z piekła rodem więzili i torturowali trzynaścioro dzieci. Skuwali je łańcuchami i zamykali w klatkach. Horror dzieci trwał kilka lat.

Rodzice z piekła rodem

Dzieci Louise i Davida Turpin przeżyły istne piekło na ziemi. Dzieci były regularnie bite, torturowane i przykuwane łańcuchami do mebli. Tylko raz w roku mogły korzystać z kąpieli. Jedzenie wydawano raz dziennie w skromnych ilościach niezbędnych do przeżycia. Dla najstarszych horror trwał kilkanaście lat.

Trudno jest uwierzyć w to, że nikt nic wcześniej nie zauważył, że nikt wcześniej nie zainteresował się koszmarem dzieci. Przez te wszystkie lata niewoli, nikt nie miał pojęcia co tak naprawdę dzieje się za zamkniętymi drzwiami domu jednej z amerykańskich wielodzietnych rodzin.

Wszystko wyszło na jaw tylko dlatego, że jedno z dzieci odważyło się uciec z domowego więzienia i wezwać pomoc dla swojego rodzeństwa.

2018 rok zmienił wszystko

Był 14 stycznia 2018 rok około godziny 5:30 nad ranem. Siedemnastoletnia Jordan i trzynastoletnia Jolinda wymknęły się niezauważone przez okno swojej sypialni. Jednak młodsza z dziewczyn tak bardzo bała się kary jaką mogą jej wymierzyć rodzice za ucieczkę, że w pewnym momencie zrezygnowała z planu i wróciła do domu. Jordan miała dość katuszy i blizn na ciele za wszelką cenę chciała, by życie jej oraz jej rodzeństwa zmieniło się na lepsze.  Uciekając przed siebie dotarła do głównej drogi. Wyciągnęła stary telefon komórkowy, który kiedyś dostała od brata, i zadzwoniła na numer alarmowy 911.

“Mieszkam z piętnastoosobową rodziną, a rodzice stosują wobec nas przemoc. Robią nam krzywdę, a moje dwie młodsze siostry są w tej chwili przykute łańcuchami. Zakuwają nas w nie za każdym razem, kiedy zachowamy się niewłaściwie. Budzą się w nocy, zaczynają płakać i proszą mnie, żebym kogoś wezwała. Chciałam zadzwonić do was wszystkich i prosić o pomoc dla moich sióstr” – powiedziała mundurowemu jednym tchem przerażona dziewczyna.

Uciekinierka nie wiedziała nawet gdzie się znajduje

Policjant rozmawiając z dziewczyną próbował namierzyć położenie dzwoniącej, ponieważ nastolatka nie wiedziała nawet gdzie się znajduje. ” Mój tata ma broń. Nasza matka mówi ludziom, że mamy prywatne nauczanie w domu. Ale tak naprawdę wcale się nie uczymy. Nie skończyłam pierwszej klasy, a mam siedemnaście lat” – mówiła policjantowi podczas rozmowy dziewczyna, która błagała o pomoc dla rodzeństwa, które zostało w domu.

Policjant zapytał Jordan czy w domu są dostępne jakieś leki. Dziewczyna nie miała pojęcia, czym są leki. Nigdy też nie była u lekarza. Nie wiedziała nawet, gdzie mieszka, ani jak nazywa się prezydent jej kraju.

Koszmarny dom

Całe szczęście, że policja do sprawy podeszła bardzo poważnie i uwierzyli nastolatce. Mundurowi odnaleźli adres Turpinów.  Po wejściu do domu przeżyli szok. W pomieszczeniach panował smród i ogromny bałagan. Kiedy funkcjonariusze policji odnaleźli wszystkie dzieci Louise i Davida Turpinów byli w szoku. Siedmioro z nich było już dorosłymi osobami w wieku od 18 do 29 lat.

Dzieci były skarnie niedożywione, wychudzone i brudne. Dwudziestodziewięcioletnia Jennifer ważyła zaledwie 36 kilogramów, a jej brat dwudziestodwuletni Jonathan przy wzroście 170 cm ważył 45 kilogramów.

Najmłodsze z dzieci doznali też poważnych uszkodzeń nerwów oraz dysfunkcji umysłowych i poznawczych. Z kolei dorosłe dzieci cierpiały na niedorozwój mięśni z powodu złej diety i braku ćwiczeń fizycznych. Niemal wszystkie miały od 10 do 25 kilogramów niedowagi. Lekarze stwierdzili u wszystkich krańcowe wyniszczenie organizmu.

“Bóg tak chciał, wypełnialiśmy tylko swój obowiązek”

Każdy z potomków Turpinów musiał mieć chrześcijańskie imię zaczynające się na literę “J”. I tak na świecie pojawili się m.in. Jennifer, Joshua, Jordan, Jessica, Jonathan, Joy, Julianne, Jeannetta, Jolinda i Julissa. Kiedy mundurowi zapytali pary dlaczego tak skrzywdzili swoje dzieci ci odpowiedzieli, że  “Bóg tak chciał, wypełnialiśmy swój obowiązek”.

To co przeszły te dzieci to koszmar. Rodzice nie znali grali tortur, fizycznych i psychicznych.

Louise i David w młodości

Louise i David głodzili niewyobrażalnie swoje dzieci, a sami stołowali się w restauracjach i przynoszonymi do domu daniami na wynos.

Dziwne jest to, że nikt z sąsiadów nie domyślił się, że dom zamieszkuje aż kilkanaścioro dzieci. Dzieci były przypinane łańcuchami do mebli nawet na cały miesiąc. Miały blizny i rany na nadgarstkach od łańcucha, były również zamykane w klatkach dla zwierząt.

turpin

 

Gdyby nie odwaga Jordan jej rodzice nadal by torturowali jej rodzeństwo. Luise i David trafili do aresztu, świat usłyszał o horrorze, który rozgrywał się w domu rodziny Turpin. Ostatecznie Louise i David usłyszeli 48 zarzutów i w lutym 2019 roku i zostali skazani na 25 lat więzienia. Podczas rozprawy część dzieci Turpinów przyznało, że wciąż kocha rodziców.

Tutaj jest przedstawiona historia torturowanych dzieci:

Rodzina Turpin – #Kryminalnie45 – YouTube

 

Źródło: Louise i David Turpinowie więzili i torturowali trzynaścioro dzieci. Skuwali je łańcuchami i zamykali w klatkach (msn.com)

Öz Çocuklarını Zincirleyerek Yıllarca İstismar Eden David ve Louise Turpin (listelist.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl