Blog
Zaginieni Przed Laty

Regina Kay Walters i jej ostatnie chwile – historia jednego zdjęcia, cz. 9

14-letnia Regina Kay Walters i jej chłopak, 18-letni Ricky Lee Jones uciekli ze swoich domów i zaplanowali podróż autostopem. Nie przypuszczali, że będzie to ostatnia wyprawa w ich życiu. Na ich drodze stanął bowiem seryjny morderca autostopowiczów.

Trzeciego dnia

Para zakochanych znała się zaledwie trzy dni, gdy zdecydowała się na ucieczkę do Meksyku. Młodzi uznali, że na miejsce dotrą autostopem i tam rozpoczną nowe życie. Nikt nie mógł przypuszczać, że na ich drodze stanie Robert Rhoades, znany wówczas jako “The Truck Stop Killer”. Niebezpieczny mężczyzna porwał Reginę i Ricky’ego w lutym 1990 roku.

Przypuszcza się, że Ricky Lee Jones został zamordowany niedługo po porwaniu. Jego szczątki odnaleziono 3 marca 1991 roku w hrabstwie Lamar, jednak udało się go zidentyfikować dopiero w lipcu 2008 roku. Reginę natomiast torturowano i gwałcono przez kilka kolejnych tygodni.

Regina Kay Walters
Fotografia wykonana kilka minut przed śmiercią Reginy

Powyższe zdjęcie wykonano zaledwie kilka minut przed śmiercią 14-latki. Jej ciało odnaleziono we wrześniu tego samego roku, w szopie uchwyconej na fotografii. Miejsce to znajduje się w hrabstwie Bound, w stanie Illinois.

Sukienka, buty i biżuteria, które Regina miała na sobie w chwili śmierci, nigdy nie należały do niej. Rhoades zmusił dziewczynę do założenia tych rzeczy, ogolił jej głowę i miejsca intymne, a później udusił drutem.

Morderca nękał ojca nastolatki telefonami z zastrzeżonego numeru przez długie miesiące. Zadzwonił do niego również chwilę po zabójstwie Reginy, by poinformować go, że “wprowadził w niej trochę zmian”. Gdy przerażony mężczyzna zapytał, czy jego córka jeszcze żyje, Rhoades pośpiesznie się rozłączył.

W 1994 roku Robert Rhoades został skazany na dożywocie bez możliwości zwolnienia warunkowego. Regina i Ricky nie byli jego jedynymi ofiarami. Przypuszcza się, że w latach 1975 – 1990, mężczyzna zgwałcił i zabił około 50 kobiet.

Źródło

https://www.huba.news/

https://thecrimes.pl/

https://bezuzyteczna.pl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl