Blog
Zaginieni Przed Laty

Pilnie poszukiwany mężczyzna w związku z morderstwem!

Uwaga pilne poszukiwany jest tego mężczyzna w związku z morderstwem!
Pilnie poszukiwany mężczyzna. Podejrzewa się go o zabójstwo 60-letniej mieszkanki Starogardu Gdańskiego. Publikuje jego wizerunek.

Pilnie poszukiwany

Wierzymy, że z Waszą pomocą być może uda się odnaleźć poszukiwanego mężczyznę.

Uwaga pilne poszukiwany jest tego mężczyzna w związku z morderstwem!
wizerunek podejrzanego
Policjanci pod nadzorem Prokuratury prowadzą czynności w sprawie śmierci 60-letniej mieszkanki Starogardu Gdańskiego. Śledczy publikują wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą.

Mężczyzna posługiwał się kontem na FB Abdanour Djabri, jednak nie wiadomo, czy te dane są prawdziwe. Prosimy o udostępnianie, być może poszukiwany mężczyzna przebywa jeszcze na terenie Polski, a nawet nie opuścił Kociewia.

Uwaga pilne poszukiwany jest tego mężczyzna w związku z morderstwem!
zdjęcie ze strony policji

Zbrodnia uwaga pilne poszukujemy

Uwaga pilne poszukiwany jest tego mężczyzna w związku z morderstwem!
podejrzany

W niedzielę  30 stycznia 2022 roku w godzinach popołudniowych w Starogardzie Gdańskim w jednym z mieszkań przy ulicy Tczewskiej znaleziono ciało 60-latki.

zdjęcie ze strony policji
Tamtejsza prokuratura wszczęła już w tej sprawie śledztwo, a hipotezę zabójstwa ma potwierdzić poniedziałkowa sekcja zwłok denatki. Kobieta prawdopodobnie został uduszona. Syn 60-latki twierdzi, że za zbrodnię jest odpowiedzialny mężczyzna pochodzenia arabskiego, którego kobieta poznała przez Internet. Nieznajomy przyleciał do Polski na kilka dni z Francji, a w czasie pobytu u mieszkanki Starogardu Gdańskiego miał się zrobić agresywny i miał stosować wobec kobiety przemoc fizyczną. Ostatni kontakt rodzina z 60-latką, która prawdopodobnie została zamordowana, miał miejsce w sobotę 29 stycznia 2022 rok.
podejrzany z 60-latką

Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim. Wszystkie informacje można przekazywać  pod numerem telefonu 4774 27 222, lub z najbliższą jednostką policji na nr alarmowy 112. Również można przekazywać informacje na pocztę elektroniczną pod adresem komenda.starogard@gd.policja.gov.pl Funkcjonariusze zapewniają szczegółową weryfikację każdego sygnału.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] Biurem Detektywistycznym Rutkowski 600 007 007. Tutaj można o tej sprawie poczytać więcej: Pilnie poszukiwany mężczyzna w związku z morderstwem! (zaginieniprzedlaty.com) Źródło: Zbrodnia w Starogardzie Gdańskim. Rutkowski daje nagrodę za wskazanie sprawcy […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl