Blog
Zaginieni Przed Laty

Pilne zaginął 11-letni Oliwier z Częstochowy. Chłopiec się odnalazł

Pilne zaginął 11 letni Oliwier. Kochani mamy wspaniałą wiadomość 11 letni Oliwier odnalazł się cały i zdrowy. Wszystkim dziękujemy za pomoc.  aginął 11-letni Oliwier z Częstochowy. Apelujemy o pomoc. Kochani przede wszystkim prosimy o liczne udostępnieni, być może ktoś widział chłopca.

Pilne zaginął 11-letni Oliwier Mulszanowski

Kochani pilnie potrzebujemy Waszej pomocy. Wczoraj tj. 26 października 2021 roku na terenie Częstochowy zaginął 11-letni Oliwier. Chłopak wyszedł ze szkoły o godzinie 15:20 na Orkana w Częstochowie i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie skontaktował się z bliskimi.

 

Oliwier miał na sobie czarne buty, musztardową kurtkę, czarne spodnie dresowe, brązową lub szarą bluzę. Chłopiec w dniu zaginięcia miał ze sobą charakterystyczny czerwony plecak z panini.

Oliwier ma 146 cm wzrostu, krótkie włosy w kolorze ciemny blond, jest szczupły.

Niestety nie posiadamy zbyt wielu informacji. W celu ich uzupełnienia prosimy o kontakt z rodziną zaginionego. Udostępniliśmy apel ze strony Pani Ewy, ponieważ w chwili, gdy ginie dziecko liczy się czas. Wierzymy, że siła Internetu i Wasza bezcenna pomoc może sprawić, że chłopiec szybko się odnajdzie cały i zdrowy. Przede wszystkim z całego serca liczymy, że zaginiony 11-letni Oliwier szybko wróci do domu i do swoich bliskich.

 

Kochani nie bądźmy obojętni, udostępniajmy apel!

 

Jeśli koś widział Oliwiera lub wie, gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt z Policją w Częstochowie pod numerem telefonu 478581255 lub 112.

Źródło: Oliwier lat 11 wyszedl ze szkoly o godzinie… – Ewa Nowak-Łapeta | Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl