Pani Ewelina szuka swojej dalszej rodziny. Wierzymy, że z Waszą pomocą być może uda nam się pomóc w tej sprawie.
Pani Ewelina szuka swojej rodziny
Kochani zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc. Robimy to dlatego, że Wasze cudowne serca nigdy się nie odwróciły od nas i od rodzin, które rozpaczliwie tej pomocy potrzebują. Dzisiaj przyszła nam na skrzynkę wiadomość, której nie mogliśmy zlekceważyć. To wołanie o pomoc, gdy wszystko zawodzi… Tym bardziej jest nam ciężko odmówić takim osobom… Nie możemy powiedzieć – nie!
W całości dołączamy oryginalną wiadomość poniżej:
,,Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w odnalezieniu mojej dalszej rodziny. Poszukuję kontaktu do Lucyny z domu Suwała. Lucyna jest córką brata (Stanisław) mojej babci (Henryki Haratym). Rodzicami Stanisława i Henryki byli Adam i Helena. Pradziadek Adam urodził się 1888 roku, a moja prababcia Helena z domu Chruścik urodziła się 1898 roku”.

Apel o pomoc
Pani Ewelina od dłuższego czasu rozpaczliwie poszukuje swoich korzeni. Udało się jej ustalić, że Pani Lucyna może przebywać gdzieś na terenie Chełma. Niestety nie udało się jej nadal odnaleźć. Nie posiadamy zdjęć.

Kochani wierzymy, że pomożecie Pani Ewelinie. Tak bardzo chciałaby poznać Panią Lucynę. Może się to udać tylko z Waszą pomocą!
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Również . Lecz
Może zainteresować Cię również: Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Izabela Żukowska? (zaginieniprzedlaty.com)