Blog
Zaginieni Przed Laty

Obdulia – śmierć podczas transmisji na żywo

18-letnia Obdulia Sanchez prowadziła transmisję na Instagramie, podczas której doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Podróż

To tragicznych wydarzeń doszło w wakacje 2017 roku w Kalifornii. Trzy młode dziewczyny: Obdulia Sanchez, jej 14-letnia siostra Jacqueline i przyjaciółka Manuela Seja wybrały się na przejażdżkę. Samochodem kierowała Obdulia, jednocześnie prowadząc transmisję na żywo na Instagramie. Co więcej, dziewczyna była pod wpływem silnych narkotyków.

Obdulia
Siostry Sanchez

W pewnym momencie 18-latka straciła panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i dachowało.

Niestety, dziewczyny nie miały zapiętych pasów. W wyniku tego, Jacqueline wypadła przez tylną szybę, a jej czaszka rozpadła się na dwie części…

Transmisja

Mimo ogromnej tragedii, Obdulia nie przerwała transmisji. Co więcej, pochyliła się nad ciałem zmarłej siostry mówiąc:

Jacqueline, proszę obudź się. Ja pierdole, zabiłem moją siostrę. Wiem, że pójdę do więzienia na całe życie. Przykro mi kochanie.

Obdulia
Screen z transmisji

Ich koleżanka, która również była w samochodzie – Manuela – doznała ciężkiego urazu nóg i wylądowała na jakiś czas w szpitalu.

Nagranie z wypadku, najprawdopodobniej, ciągle jest dostępne w Internecie…

Wyrok

8 lutego 2018 roku, Obdulia Sanchez usłyszała wyrok – miała trafić do więzienia na sześć lat i cztery miesiące, jednak w październiku 2019 roku została zwolniona warunkowo.

Obdulia
Obdulia

Na sali sądowej ciągle podkreślała, że kocha swoją siostrę i to ona powinna zginąć w wypadku. W zakładzie karnym wytatuowała sobie imię siostry na szyi.

źródło:

https://abc30.com/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl