Blog
Zaginieni Przed Laty

Nowe informacje w sprawie zaginionej matki i córki!

Zaginiona Aleksandra i Oliwia

Nowe informacje w sprawie zaginionej matki i córki! Kochani pilnie potrzebujemy Waszej pomocy, liczy się każda chwila.

Nowe informacje w sprawie zaginionej matki i córki

Kochani od kilku dni trwają intensywne poszukiwania zaginionych kobiet. Każdego dnia pojawiają się w sprawie nowe informacje. Prosimy Wszystkich o pomoc…

Ford Focus o numerze rejestracyjnym SC1836F należący do zaginionej 45- letniej Aleksandry Wieczorek 10 lutego 2022 roku miał wyjechać z Częstochowy drogą krajową numer 91 (dawniej DK-1 – „gierkówka”) w kierunku na Katowice, gdzie widziany był kolejno w Poczesnej, Wrzosowej i Romanowie. Apelujemy do wszystkich osób, które tego dnia w godzinach między 20.00 a 24.00 widziały ten pojazd lub posiadają nagrania (z monitoringu stacjonarnego lub z kamerek samochodowych), które zarejestrowały wskazany samochód o kontakt z Policją pod numerem 997 lub 112. Te nagrania mogą się przyczynić do odnalezienia kobiet.
Nowe informacje w sprawie zaginionej matki i córki!
Samochód zaginionej
Samochód Pani Aleksandry
Jedno z ostatnich zdjęć wykonane przez zaginioną Aleksandrę Wieczorek na końcu dróżki przedstawia wizerunek mężczyzny. Zdjęcie jest wykonane o godzinie 11:39. Pani Aleksandra prawdopodobnie czuła się obserwowana. Zdjęcie zostało wykonane bardzo szybko i jest bardzo niewyraźne. Jeśli ktoś widział podobną osobę w okolicach działek 10 lutego 2022 roku, prosimy o pilny kontakt z policją w Częstochowie lub 112.
Nowe informacje w sprawie zaginionej matki i córki!
na końcu dróżki widać postać nieznanego mężczyzny
Nowe informacje w sprawie zaginionej matki i córki!
nieznany mężczyzna
Link do nagrania, gdzie widać podejrzanego mężczyznę: Aleksandra i Oliwia Wieczorek 10.02.2022 – YouTube

Kolejny e-mail Nowe informacje w sprawie zaginionej matki i córki!

Od kilku dni trwają poszukiwania zaginionych kobiet, pomimo intensywnych poszukiwań nadal nie odnaleziono ich żywych, ani ich ciał.

Tydzień temu ktoś rozesłał do wielu redakcji i policji wiadomość e-mail. Podpisał się jako „seryjny częstochowski morderca”. W wiadomości czytamy: TO JA, JESTEM SERYJNYM… NIE SZUKAJCIE ALEKSANDRY I OLIWII WIECZOREK I ICH PIESKA… BO ZGINĄ KOLEJNE OSOBY… WSPOMNICIE MOJE SŁOWA I BĘDZIECIE SROGO ŻAŁOWAĆ… (pisownia oryginalna)

Nowe informacje w sprawie zaginionej matki i córki!
zaginione

Pomimo zatrzymania Krzysztofa R. w sprawie zaginięcia 45-letniej Aleksandry i 15-letniej Oliwii, nadal trwają poszukiwania kobiet. Krzysztof R, nie przyznał się do zabójstwa i przymusowego pozbawienia wolności. Mężczyzna przebywa w areszcie.

 

Media i policja w piątek (18.02)otrzymały kolejny e-mail od „seryjnego mordercy”. Tym razem psychopata załączył do wiadomości grafikę i film wideo. Nagranie ukazuje scenę aktu seksualnego. W wiadomości podał zagadkę, wyraźnie inspirując się bohaterem z powieści kryminalnej „Zodiak”. Poniżej treść wiadomości (pisownia oryginalna): Policja bada tę sprawę. Kto więc wysyła kolejne e-maile skoro Krzysztof R. przebywa w areszcie? Czy ktoś robi sobie żarty?

 

Kolejny e-mail od "seryjnego mordercy" w sprawie Aleksandry i Oliwii
oryginalna treść e-maila

 

THIS IS THE ZODIAK SPEAKING…

OSTRZEGAŁEM WAS…
NIE SZUKAJTA DZIEWCZYN…
I ICH PIESKA…
EXTRA SEX MIAŁEM…
ŻEBY ZAWSZE TAKI MIEĆ…
ALE MOGĘ ZA TO GAROWAĆ…
ROZWIĄŻCIE ZAGADKĘ…
TO ZNAJDZIECIE CIAŁA…

a6054cce7689868d4c367144b6c5a780
f31b90b73cad7e687705a2a6b6f6027a
369f577f49e28775d388e72bef535f31
140d4ba7912f6ea82c3d107bd30c7d52
75cdf85d6b79f6a1cc13826bba682706
bb6457a753d091b82d6ae62f3ef83faa
afecfe05cdb18d9653ea5ed3e286c85a

Oprócz wiadomości autor dołączył grafikę. Ukazuje ona zamordowaną kobietę oraz krótki plik wideo, na którym widać akt seksualny. Oficer prasowa KMP w Częstochowie, podkomisarz Sabina Chyra-Giereś potwierdziła, że policja otrzymała taką wiadomość. Funkcjonariusze ds. walki z cyberprzestępczością pracują wciąż nad zweryfikowaniem autora obu e-maili.

Grafika oraz materiał wideo raczej nie ukazują zaginionych kobiet. Ze względu na ich drastyczność, nie są udostępnione te materiały.

Przypomnijmy: Czy zaginiona matka z córką nie żyją? Nowe informacje w sprawie zaginionej matki i córki!

 

W sprawie zaginięcia kobiet w niedzielę został zatrzymany 52-letni Krzysztof R. Mężczyzna od samego początku nie współpracuje z policją. Nie przyznaje się do zabicia kobiet. Krzysztof R. był znany zaginionym kobietom. Pomagał im na działce w naprawach drobnych usterek. Pani Aleksandry i jej córki wciąż nie odnaleziono.

W ostatnich dniach wszyscy żyjemy tajemniczym zniknięciem matki i córki. Każdy z nas bacznie słucha informacji na ten temat w nadziei, że kobiety odnajdą się całe i zdrowe. W dniu dzisiejszym w Internecie jest głośno od wiadomości, że kobiety nie żyją…

– Prokurator przeanalizował materiał dowodowy i stwierdził, że daje on podstawy do przedstawienia zatrzymanemu zarzutu zabójstwa 45-letniej kobiety i jej 15-letniej córki, połączonego z bezprawnym pozbawieniem wolności tych kobiet – poinformował dzisiaj Krzysztof Budzik z biura prasowego Prokuratury Okręgowej w Częstochowie.

– Podejrzany nie przyznał się do zarzutów i odmówił składania wyjaśnień. Ciał kobiet nie odnaleziono. Ale ustalenia śledczych wskazują na to, że zostały one pozbawione życia, tak wynika z całokształtu materiału dowodowego. Do zbrodni miało dojść 10 lutego w Częstochowie – dodaje Budzik.

Wiadomo, że śledczy analizowali nagrania z miejskich monitoringów oraz zabezpieczyli samochody należące do 45-latki i 52-latka. Mężczyzna na dzień dzisiejszy został zatrzymany na trzy miesiące.

Na policyjnej stronie kobiety nadal figurują jako zaginione. Kolejny e-mail 

Czy zaginiona matka z córką nie żyją?

Częstochowska policja zatrzymała 52-letniego mężczyznę, który może mieć związek z zaginięciem 45-letniej Aleksandry Wieczorek i jej córki, 15-letniej Oliwii Wieczorek. – Ze względu na toczące się postępowanie nie mogę nic więcej powiedzieć – mówi podkomisarz Sabina Chyra-Giereś, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

– W poniedziałek prokuratura rejonowa Częstochowa Południe wszczęła śledztwo w sprawie bezprawnego pozbawienia człowieka wolności. Chodzi o artykuł 189 paragraf 1. To robocza kwalifikacja – poinformował media Krzysztof Budzik z biura prasowego prokuratury okręgowej w Częstochowie. Prokurator dodał, że zaginione nadal się nie odnalazły, także on nie ujawnił żadnych informacji o zatrzymanym mężczyźnie. – Trwają w tej sprawie intensywne czynności – zapewnił Budzik.

Cały czas mamy nadzieję, że zaginione odnajdą się całe i zdrowy. Być może zatrzymanie 52-latka będzie przełomem w tej sprawie.

 

Przypomnijmy: Również 

Poszukiwania matki i córki. Czy zaginiona matka z córką nie żyje? Zaginiona matka i córka

Policja nadal poszukuje 45-letniej Aleksandry i jej 15-letniej córki. Tymczasem ktoś grozi mediom i policji, żeby nie szukać zaginionych kobiet. Od kilku dni częstochowska policja prowadzi intensywne poszukiwania za zaginionymi kobietami. Matka i córka w nieustalonych okolicznościach opuściły miejsce zamieszkania w Częstochowie przy ulicy Bienia i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z bliskimi. 45-latka ostatni raz widziana była 10 lutego 2022 roku  na ROD przy ul. Żyznej w Częstochowie.

W niedzielę 13 lutego 2022 roku ktoś rozesłał do wielu redakcji i policji wiadomość e-mail. Podpisał się jako „seryjny częstochowski morderca”. W wiadomości czytamy: TO JA, JESTEM SERYJNYM… NIE SZUKAJCIE ALEKSANDRY I OLIWII WIECZOREK I ICH PIESKA… BO ZGINĄ KOLEJNE OSOBY… WSPOMNICIE MOJE SŁOWA I BĘDZIECIE SROGO ŻAŁOWAĆ… (pisownia oryginalna).

Oficer prasowy KMP w Częstochowie, podkomisarz Sabina Chyra-Giereś potwierdziła silesia24.pl, że wszyscy zainteresowani otrzymali tę wiadomość. Funkcjonariusze już podjęli czynności, które mają wyjaśnić okoliczności powstania tego e-maila i kto za tym stoi.

Policja opublikowała zdjęcie samochodu – Każdy, kto zna miejsce aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginione, albo osoby poruszające się w nocy z 10/11 lutego fordem focusem o numerze rejestracyjnym SC1836F, proszony jest o kontakt z Policją – dodaje KMP w Częstochowie.

Kolejny e-mail od "seryjnego mordercy" w sprawie Aleksandry i Oliwii
Czy ktoś widział ten samochód?

Zaginiona matka i córka. Policja zatrzymała 52-letniego mężczyznę

 

Zaginęły matka z córką. Poszukiwania matki 

Kobiety przepadły jak kamień w wodę. Od 10 lutego 2022 roku nie wiadomo gdzie są i czy ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 45-letnia Aleksandra Wieczorek i jej 15-letnia córka Oliwia Wieczorek wyszły z mieszkania przy ulicy Bienia w Częstochowie. Całą sytuację rozpaczliwie przeżywa 67-letnia kobieta, która zamartwia się o swoją córkę i wnuczkę.

– Jestem pełna najgorszych myśli. Szukam ciał – mówi nam zrozpaczona Bożena Wieczorek (67l.), mama 45-latki i babcia 15-latki. Po raz ostatni rozmawiała z córką w minioną środę. – Umawiałyśmy się na obiad, bo gotowałam im. Nic niepokojącego nie zauważyłam w zachowaniu córki – wspomina pani Bożena w wywiadzie z mediami.

Gdzie są zaginione kobiety?

W czwartek Aleksandra Wieczorek po pracy, koło południa, poszła na działkę przy ul. Żyznej w Częstochowie. – Dzwoniła do Oliwii. Przysłała jej zdjęcia przyciętych traw… – opowiada pani Bożena.

Jednak zdarzyło się coś niepokojącego. – Wnuczka w tym czasie była w domu, miała zdalne lekcje. Po nich zadzwoniła do mnie po południu z pytaniem, gdzie jest mama, bo nie ma jej na działce… Rozłączyłyśmy się. Zaniepokoiło mnie to, zadzwoniłam ponownie do wnuczki. Jej telefon już milczał – informuje pani Bożena w wywiadzie z mediami.

Nowe informacje w sprawie zaginionej matki i córki!
zaginione kobiety

Mieszkanie córki przy ul. Bienia było zamknięte na klucz. Telefony pani Oli i jej córki nie odpowiadały. Przed domem stał samochód. – Dziwne, był zaparkowany w innym miejscu niż zawsze. Wnuczka miała pieska rasy Shih tzu. Zniknął razem z nimi – dopowiada pani Bożena.

Piesek zaginionych kobiet

Mieszkanie po otwarciu drzwi przez strażaków było w należytym porządku. Tak jakby ktoś wyszedł tylko na chwilę. W pokoju stała walizka, do której Oliwia pakowała się na wyjazd do babci na ferie. – W mieszkaniu była też torebka córki i dokumenty oraz ich telefony. W kuchni stał nietknięty obiad – wylicza pani Bożena.

Psy tropiące

Bożena Wieczorek od chwili zaginięcia córki i wnuczki przeczesuje ogrody działkowe przy ul. Żyznej. – Chodzę, krzyczę, nawołuję je. Może ktoś je związał, przetrzymuje gdzieś. Ale jest cisza kompletna. Boże, to jest straszne… Ktoś im mógł zrobić krzywdę, moje serce jest pełne niepokoju! – rozpacza pani Bożena.

Aleksandra Wieczorek ma 165 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma ciemne włosy do ramion.

W chwili zaginięcia mogła być ubrana w ciemnozieloną kurtkę zimową do kolan i ciemne spodnie.

Oliwia Wieczorek ma 170 cm wzrostu, jest szczupła, ma długie, ciemne włosy i niebieskie oczy.

W chwili zaginięcia mogła być ubrana w krótką, białą zimową kurtkę z kapturem, obszytą jasnym futerkiem.

W sobotę po południu 12 lutego 2022 roku policja miała przeszukiwać działki z psami tropiącymi.

Wszystkie informacje można przekazywać: Nowe informacje w sprawie zaginionej matki i córki!

Policjanci proszą o informacje na temat zaginionej Aleksandry Wieczorek i jej córki Oliwii. Każdy, kto zna miejsce pobytu lub widział w ostatnim czasie zaginione, proszony jest o kontakt z policją pod numerem telefonu: 997 lub 47 858 16 11. Również                       Nowe informacje w sprawie zaginionej matki i córki!  Również. Oczywiście 

Również. Oczywiście

Nagranie: (2) Watch | Facebook

Źródło: Zaginęły matka i córką. Ich najbliżsi podejrzewają, że stało się coś strasznego. W domu zostawiły… nietknięty obiad (msn.com)

(4) Dzieje się – Śląskie | Facebook

Zaginięcie matki i córki z Częstochowy – jest przełom? Policja zatrzymała 52-letniego mężczyznę | Częstochowa Nasze Miasto

Częstochowa. Zaginęły Aleksandra Wieczorek i jej córka Oliwia. Policja zatrzymała 52-letniego mężczyznę. Prokuratura: śledztwo ws. bezprawnego pozbawienia wolności – TVN24

(4) Dzieje się – Śląskie – posty | Facebook

Częstochowa. Zaginione matka i córka nie żyją? 52-latek aresztowany pod zarzutami zabójstwa nie przyznaje się, ciał nie odnaleziono – TVN24

Zaginęły 45-letnia Aleksandra Wieczorek i 15-letnia córka Oliwia Wieczorek (fakt.pl)

(1) SOS Zaginięcia | Facebook

(1) Zaginieni przed laty | Facebook

Trwają poszukiwania matki i córki. Ktoś grozi mediom i policji jako „seryjny morderca” – Silesia24.pl

Kolejny e-mail od „seryjnego mordercy” w sprawie Aleksandry i Oliwii – Silesia24.pl

Oczywiście. Również. Bez wątpienia. Również. W związku z tym. Dlatego. Również. Oczywiście. Również. Dlatego

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Również. Również. Oczywiście

Może zainteresować Cię: Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Izabela Żukowska? (zaginieniprzedlaty.)

Również

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl