Blog
Zaginieni Przed Laty

Andrew Gosdena zaginął w 2007 roku. Zdjęcia progresywne.

Andrew Gosdena- zdjęcie progresywne!

Andrew Gosdena- zdjęcie progresywne! 28 października 2019 roku ukazała się nowa fotografia zaginionego Andrew Gosdena, który zaginął w Doncaster w 2007 roku.

Andrew Gosdena

Ojciec Andrew – Kevin, współpracował z narodową organizacją charytatywną Missing People, zbierając użyteczne informacje, aby pomóc szerszej publiczności w poszukiwaniu Andrew. Informacje te są dostępne na blogu Kevina: Poszukiwanie Andrzeja: czego szukać… – Pomóż nam znaleźć Andrzeja (weebly.com)


Andrew miał 14 lat, kiedy zaginął we wrześniu 2007 roku. Teraz miałby 28 lat. Minęło sporo czasu od jego zaginięcia i na pewno się zmienił. Do tej pory ojciec i policja otrzymali informacje od wiele osób, które mogły przypominać  Andrew. Zostały one wezwane do oficerów policji w celu weryfikacji. Nigdy jednak do tej pory nie potwierdzono, że któraś z tych osób może być zaginionym Andrew.

Andrew Gosdena… Ważne cechy 1.

Są pewne specyficzne cechy wyglądu i charakteru Andrew’a, które jego tata podkreśla w swoim najnowszym blogu. Cechy te przedstawione są w nowej fotografii Andrew.

Poprzednie fotografie z epoki progresji zawsze pokazywały Andrew’a w okularach. W tym czasie, w którym Andrew zaginął, jego wzrok był bardzo słaby i potrzebował mocnych obiektywów. Na nowym zdjęciu Andrew nie ma okularów, ponieważ może teraz używać soczewek kontaktowych.

Andrew ma niezwykłe i charakterystyczne prawe ucho (na zdjęciu poniżej), które zostało już wcześniej  udostępniane i publikowane.

Andrew Gosdena- zdjęcie progresywne!
zdjęcie z blogu ojca


Jeśli jednak Andrew ma nieco dłuższe włosy, może to nie być natychmiast zauważalne.
Co może być bardziej zauważalne, to fakt, że Andrew jest głuchy w lewym uchu i stara się zlokalizować kierunek dźwięków.

Andrew Gosdena… Ważne cechy 2.

Andrew mówił szybko i cicho, bez mocnego akcentu, który prawdopodobnie się nie zmienił. Jest bardzo inteligentny i potrafi przeprowadzać skomplikowane obliczenia w swojej głowie. Detektyw Inspektor Andy Knowles, który nadzoruje śledztwo policyjne w sprawie zniknięcia Andrew’a od 2017 roku, powiedział: “Choć ta najnowsza fotografia może wydawać się nie wykazywać większych zmian, czyjaś twarz może wyglądać zupełnie inaczej bez okularów i dlatego ważne jest, abyśmy podzielili się tą fotografią w przypadku, gdyby pomogła ona komuś potrząsnąć pamięcią.

Andrew Gosdena- zdjęcie progresywne!
Progresja

Andrew Gosdena zaginął 14 lat temu

“Andrew zaginął 14 lat temu, a jego rodzina, co zrozumiałe, desperacko poszukuje odpowiedzi, które mogłoby pomóc im zrozumieć, co stało się z ich bliską osobą. Dzielenie się specyficznymi cechami wyglądu i charakteru Andrew’a ma na celu pomoc opinii publicznej i zmniejszenie liczby przypadkowych podobieństw chłopaka, które otrzymujemy. Prosimy, abyście dokładnie przestudiowali bloga Kevina i zastanowili się nad tym, kto w waszym życiu może mieć jedną lub więcej z tych cech.

Andrew Gosdena- zdjęcie progresywne!
Progresja

Każdy, kto w twoim życiu, ma niekompletną historię życia; każdy, kto może nie mieć łatwego dostępu do konta bankowego lub paszportu; ewentualnie, z charakterystycznymi właściwymi oznaczeniami usznymi, które znamy u Andrew’a – bylibyśmy naprawdę chętni do rozmowy z tymi ludźmi.

Przez całe nasze śledztwo współpracowaliśmy z organizacją charytatywną na rzecz osób zaginionych w związku z doniesieniami o jego domniemanym miejscu pobytu.”
Organizacja charytatywna ma na swojej stronie internetowej poświęconej Andrew’owi zamieszczone informacje na jego temat pod adresem; https://www.missingpeople.org.uk/help-us-find/andrew-gosden-07-019198

 Andrew

“Chciałbym również skorzystać z okazji, by ponownie zaapelować bezpośrednio do Andrew’a. Andrew, wiedz, że możesz skontaktować się z nami całkowicie poufnie – daj nam znać, że jesteś bezpieczny, abyśmy mogli zapewnić Twoją rodzinę, że nie doznałeś krzywdy.”

Każdy, kto wierzy, że zna kogoś z tymi cechami identyfikacyjnymi lub może posiadać informacje o osobie, które odpowiadają powyższym opisom, proszony jest o kontakt z Policją Południowego Yorkshire pod numerem 161. Możesz również porozmawiać z Crimestoppers anonimowo pod numerem 0800 555 111.

Progresja

Nie potrafię sobie wyobrazić, co czuje rodzina Andrew, który od 2007 roku nie daje znaku życia. Gdzie teraz jest? Dlaczego przez tyle lat nie udało się go odnaleźć? Czy planował swoją ucieczkę? A może spotkał na swojej drodze niekoniecznie dobrych ludzi? Czy nastolatek jest w stanie zatrzeć za sobą ślady?

Olimpijczyk

Andrew nie miał problemów rodzinnych. Był kochany przez rodziców i miał świetne kontakty z siostrą. Był inteligentnym chłopcem i odnosił sukcesy w nauce – wygrywał olimpiady matematyczne, brał udział także w programie dla zdolnych, młodych osób (osoby biorące w tym programie udział to około 5% uczniów z wybitnymi osiągnięciami w nauce). W domu, pomimo posiadania komputera i dostępu do internetu, nie był zbyt zainteresowany tym, by z niego korzystać (komputer domowy oraz komputery szkolne i w bibliotece, były po zaginięciu sprawdzane w celu uzyskania informacji, czy chłopiec przypadkiem nie nawiązał z kimś kontaktu).

Chłopak był typem domatora, dla którego najważniejsza była nauka. W szkole był lubiany, nie był dręczony przez rówieśników. Według rodziców nie chorował na depresje. Andrew tak bardzo lubił chodzić do szkoły i pogłębiać wiedzę, że nie opuścił ani jednego dnia w szkole. Wykazywał się nad wyraz wysoką inteligencją, co sprawiało, że wielu jego rówieśników darzyło go sympatią. Chłopiec interesował się również muzyką. Zdecydowanie najbardziej przypadły mu trochę cięższe brzmienia muzyki metalowej.

Pociąg do King’s Cross London

Tym bardziej dziwne wydaje się, że w dniu zaginięcia pierwszy raz nie pojawił się w szkole, pomimo że rano jak zawsze wstał i przyszykował się do szkoły. To był zwykły dzień, niezapowiadający nieszczęścia. Wyszedł do szkoły, ale tam nie dotarł. Ostatni raz Andrew był widziany o 8:30, kiedy szedł Littlemoor Lane, Balby w Doncaster w kierunku Westfield Park.

Wiemy na pewno, że chłopak wrócił do domu, przebrał się w ubrania, które nosił na co dzień. Wiemy również, że opróżnił konto, na którym miał około 200 funtów, po czym udał się na stację kolejową w Doncaster, gdzie zakupił bilet w jedną stronę do Londynu. Kasjerka zapytała chłopca, czy na pewno nie chce dokupić biletu powrotnego, gdyż cena była podobna. Ten jednak odmówił.

Najprawdopodobniej chłopiec wsiadł w pociąg w Doncaster o godzinie 09:35 i dojechał na stację King’s Cross w Londynie około godziny 11:20. Policja South Yorkshire udostępniła zdjęcia z zapisu kamer CCTV, na których widać Andrew właśnie na tej stacji.

Londyn

Londyn nie był miejscem obcym dla Andrew, znał go nad wyraz dobrze. Od najmłodszych lat odwiedzał tam swoją rodzinę, przez to topografia miasta nie była dla niego trudna. Każdy z nas jednak wie, iż o to, by zgubić się na zatłoczonych ulicach wcale nie jest ciężko.

Rysopis

Niestety, Andrew nie miał ze sobą telefonu ani paszportu… Nie zabrał ze sobą ciepłych ubrań, nawet bluzy. W dniu zaginięcia miał na sobie czarne jeansy i T-shirt.
Mierzył wówczas około 160 cm wzrostu, miał długie, ciemne włosy do ramion oraz charakterystyczne okulary. Bardzo ważną kwestią jest kształt małżowiny usznej chłopca.

Autor: ZPL

Źródło: Poszukiwanie Andrzeja: czego szukać… – Pomóż nam znaleźć Andrzeja (weebly.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Elliot Rodger – Odwet na społeczeństwie, które odmówiło miłości (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl