Blog
Zaginieni Przed Laty

Mężczyzna w czapce św. Mikołaja siekierą zabił kobietę na ulicy.

Mężczyzna w czapce św. Mikołaja zabił kobietę siekierą na ulicy.

Mężczyzna w czapce św. Mikołaja zabił 74-letnią kobietę siekierą na ulicy. Jak się okazuje, prawdopodobnie sprawcą był jej były mąż. Mordercy grozi dożywocie.

Mężczyzna w czapce św. Mikołaja

Do wstrząsającego zdarzenia doszło 9 grudnia 2021 roku w Częstochowie.

W godzinach wieczornych na ulicy Kopernika w Częstochowie została zaatakowana 74-letnia kobieta. Około godziny 20:00 dyżurny komendy miejskiej otrzymał zgłoszenie o brutalnej napaści, której miał się dopuścić starszy mężczyzna w czapce św. Mikołaja. Sprawca zaatakował mieszkankę Częstochowy siekierą. Niestety kobiety nie udało się uratować, na skutek odniesionych ran seniorka zmarła. Funkcjonariusze policji natychmiast zatrzymali sprawcę. To 78-letni mężczyzna i były mąż ofiary.

Mężczyzna w czapce św. Mikołaja zabił kobietę siekierą na ulicy.
zdjęcie ze strony policji Częstochowa

“Wstępne ustalenia wskazywały, że mężczyzna ubrany w czapkę Mikołaja zaatakował na ulicy kobietę, najprawdopodobniej zadał jej ciosy siekierą i uciekł w stronę Jasnej Góry. W wyniku odniesionych obrażeń, 74-letnia kobieta zmarła” – czytamy w komunikacie Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

Częstochowa- Mężczyzna w czapce Mikołaja

“Po około 2 godzinach kryminalni z Częstochowy zatrzymali do sprawy 78-letniego mężczyznę. Z uwagi na jego stan zdrowia, został przewieziony do szpitala, gdzie przebywa pod nadzorem policjantów” – zrelacjonowała częstochowska policja. Podejrzanemu grozi dożywocie.

Motyw tej okrutnej zbrodni nie jest znany.

Zabójstwo 47-letniej kobiety w Rzeszowie

Do podobnego zdarzenia doszło rano 10 grudnia 2021 roku w Rzeszowie. Na jednej z ulic znaleziono zwłoki 47-letniej kobiety, która zginęła od ran kłutych. Z informacji podawanych przez lokalne media wynika, że po dwóch godzinach obławy policja zatrzymała konkubenta zabitej kobiety.

Źródło: Częstochowa. Mężczyzna w czapce św. Mikołaja zabił kobietę siekierą na ulicy. Grozi mu dożywocie (msn.com)

Zabójstwo w centrum miasta. Sprawca zatrzymany – Wiadomości – Komenda Miejska Policji w Częstochowie (policja.gov.pl)

Częstochowa: Mężczyzna w czapce Mikołaja zaatakował i zabił kobietę (tvs.pl)

Morderstwo w Częstochowie. Napastnik w czapce Mikołaja zaatakował siekierą – Aktualności i wiadomości – Zabrze, Chorzów, Bytom (dwakwadranse.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego. Lecz. Ponieważ. Jeśli.

Może zainteresować Cię również: Renata Antczak zaginęła w Hull- Czy kiedykolwiek poznamy prawdę? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl