Blog
Zaginieni Przed Laty

Seryjny morderca grasuje w małym miasteczku

Seryjny morderca grasuje w małym miasteczku na Florydzie. Kto brutalnie zabija młodych ludzi? Na liście podejrzanych jest kilka osób.

Seryjny morderca

Ludzie w małym miasteczku na Florydzie są przerażeni, boją się o swoje dzieci ponieważ w ostatnich dniach znaleziono zwłoki dwóch 16-letnich dziewczyn i 17-letniego chłopaka. Wszystkie ciała znajdowały się w mieście Ocklawaha.

Szeryf hrabstwa Marion, Billy Woods, wyznał,  że 16-letnia Layla Silvernail i dwie pozostałe ofiary bardzo dobrze się znały. Aż 15 detektywów intensywnie pracuje nad wyjaśnieniem tej zbrodni. Detektywi podejrzewają, że są to ofiary młodocianego gangu.

– Nie wiem, czy zabójstwa były częścią wojny o wpływy. Wszystko jest możliwe – powiedział w rozmowie z mediami szeryf Billy Woods. Obiecał, że zrobi wszystko, by złapać winnych tych zbrodni.

Kto jest winny zabójstwa?

Szeryf nie ujawnia wiele w tej sprawie. Potwierdzi jednak, że na liście podejrzanych jest kilka osób. Layla została odnaleziono 30 marca 2023 roku około godziny 23:00. Wiadomo, że 16-letnia Layla żyła jeszcze, kiedy znaleziono ją z raną postrzałową głowy. Nastolatka leżała porzucona w śmietniku w pobliżu Forest Lakes Park. Niestety po kilku godzinach dziewczyna zmarła. Następnego dnia około godziny 8:00 rano znaleziono ciało 17-latka, leżało na poboczu drogi. Kolejną 16-latkę znaleziono 1 kwietnia 2023 roku o godzinie 12:40 w samochodzie Layli, który był częściowo zanurzony w stawie. Każda z ofiar została tak samo zabita, postarzałem w głowę.

Pixabay.com

Dochodzenie w tej przerażającej sprawie trwa. Mordercy, lub morderców wciąż nie odnaleziono… Dlatego niepokój wśród mieszkańców coraz bardziej narasta, boją się oni bowiem o to, że morderca znów zaatakuje.

Źródło: Przerażenie na Florydzie. Ktoś zabija dzieci w małym miasteczku. Są już trzy ofiary (msn.com)

Brutalny atak seryjnego mordercy. Mieszkańcy Florydy żyją w strachu – o2 – Serce Internetu

Na Florydzie grasuje seryjny morderca? Trzy zabójstwa w ciągu dwóch dni – wiadomosci.com

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Piotr S. Śmierć za 1000 złotych. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl