Blog
Zaginieni Przed Laty

Matka przez prawie 30 lat więziła w domu własnego syna!

Matka przez prawie 30 lat więziła w domu własnego syna!

Matka przez prawie 30 lat więziła w domu własnego syna, odkąd skończył 12 lat! Wstrząsające odkrycie w Szwecji.

Matka przez 

Szwedzka policja w grudniu 2020 roku zatrzymała kobietę, która przez  prawie 30 lat  przetrzymywała zamkniętego w mieszkaniu syna. Mężczyzna w chwili uwolnienia miał 41 lat, nie miał kontaktu ze światem, odkąd skończył 12 lat.

 

Tego strasznego odkrycia dokonała osoba z rodziny 70-latki. Krewna od wielu lat przypuszczała, że matka znęca się nad swoim synem. Dlaczego nie zareagowała wcześniej? Kiedy 70-latka trafiła do szpitala, krewna udała się do jej domu, by potwierdzić, bądź wykluczyć swoje podejrzenia, które od lat spędzały jej sen z powiek. Na miejscu zastała brudne mieszkanie, wszędzie panował niewyobrażalny bałagan, a w powietrzu unosił się zapach uryny i stęchlizny. Po zapaleniu światła kobieta dostrzegła przestraszonego mężczyznę, który leżał na kocu, w kącie.

Matka przez prawie 30 lat więziła w domu własnego syna!
zdjęcie ze strony wydarzenia.interia.pl/

Mężczyzna był bardzo zaniedbany, wystraszony, wygłodzony i osłabiony. Nie miał zębów, a jego ciało pokrywały rany.  Do jedzenia matka zostawiła mu puszkę z makrelą, miskę czipsów oraz kawałek chleba.  41-latek nie potrafił złożyć zdania, ledwo trzymał się na nogach. Szwed trafił do szpitala, gdzie w trybie pilnym musiał przejść operację.

 

Prokuratora w Sztokholmie poinformowała, że matka została tymczasowo aresztowana. 70-latka jest podejrzana o bezprawne pozbawienie wolności oraz ciężkie uszkodzenie ciała syna, a także przyczynienie się do jego choroby. Kobieta twierdzi, że jest niewinna.

Niestety nie posiadamy żadnych informacji, jak dalej potoczyła się ta sprawa i losy mężczyzny, nad którym w bestialski sposób znęcała się własna matka.

 

Autor: ZPL

Źródło: Również. Oczywiście. Również

https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-wstrzasajaca-historia-ze-szwecji-przez-dziesieciolecia-zyl-o,nId,4888923

https://pl.sputniknews.com/swiat/2020120113455980-wystraszony-i-bezzebny-szwedka-przez-prawie-30-lat-trzymala-syna-w-zamknieciu-sputnik/

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Zamordowano trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl