Blog
Zaginieni Przed Laty

Marta Porczyńska zaginęła w 2018 roku. Miała wtedy 43 lata

Kochani mamy smutną wiadomość Pani Marta nie żyje. Kobieta została pochowana w 2019 roku. Wszystkim z całego serca dziękujemy za pomoc.Marta Porczyńska zaginęła w 2018 roku. Miała wtedy 43 lata. Niestety pomimo licznych apeli i intensywnych poszukiwań, losy kobiety wciąż są nieznane.

Marta Porczyńska

Kochani dzisiaj przypominamy Wam o tajemniczym zaginięciu 43-latki z Łodzi, której losy wciąż są nieznane. Często pojawiają się pytania, jak to możliwe, że ktoś wyjdzie z domu i ślad po nim zaginie na wiele lat. Niestety jest to okrutna rzeczywistość. Dla bliskich osób zaginionych to koszmar, który nie ma końca. Dni stają się niczym sącząca się nieustannie rana. Ta cisza, brak wiadomości o zaginionej osobie… Ta niewiedza jest bez wątpienia najgorszym uczuciem. Wesprzyjmy bliskich zaginionej pamięcią i udostępnijmy apel dalej.

Zaginiona Marta Porczyńska wyszła z domu w lipcu 2018 roku w Łodzi (Teofilów) przy ulicy Wici. Kobieta wówczas miała jechać do Radomia odwiedzić rodziców. Niestety od chwili opuszczenia domu kobieta nie dała żadnego sygnału, że żyje. Nie skontaktowała się również z rodziną. Przepadła bez śladu.

Kochani, ponawiamy apel z nadzieją, że może tym razem uda nam się czegoś dowiedzieć.

Rysopis:

W chwili zaginięcia zaginiona miała 172 cm wzrostu, włosy krótkie, blond z pasemkami i zaczesana na lewo grzywka, szczupła budowa ciała. Marta ma dwa pieprzyki – na górnej wardze, jak również po lewej stronie ust.
Policja prosi o pomoc osoby, które widziały zaginioną albo wiedzą, gdzie może przebywać.
Jeśli ktoś ma informacje, gdzie przebywa zaginiona lub widział ją od dnia zaginięcia, proszony jest o kontakt z zespołem poszukiwań II Komisariatu Policji przy ul. Ciesielskiej 27, tel. 42 665-15-70, 42 665-15-51 lub całodobowy numer 42 665-15-00, 42 665-15-01. Można w tej sprawie kontaktować się z nami. Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość!
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeśli. DlategoMoże zainteresować Cię również:

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl