Blog
Zaginieni Przed Laty

Mariusz M., który zaginął w styczniu br. niestety nie żyje

Kochani, Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszowa z niemal stuprocentową pewnością potwierdziła, że ciało wyłowione w ubiegłą środę należy do zaginionego w styczniu br. Mariusza M. Śledczy wykluczyli udział osób trzecich w tej sprawie.

Zaginięcie

Przypominamy. 5 stycznia br., około godziny 22, 25-letni Mariusz M. wyszedł z mieszkania przy ul. Grabskiego w Rzeszowie, żeby zapalić papierosa. Miał na sobie tylko bluzę, w domu pozostawił wszystkie rzeczy osobiste. 250 metrów od mieszkania, na parkingu, mężczyzna zgubił klapki, które miał tego dnia na sobie. Chociaż

Szokujące odkrycie

W ubiegłą środę (27 października) pracownicy zajmujący się odmulaniem rzeszowskiego stawu natknęli się na zwłoki mężczyzny, które były w daleko posuniętym stanie rozkładu. Wszystko wskazywało na to, że jest to zaginiony od stycznia Mariusz M. Oczywiście

Świadczy o tym wzrost mężczyzny, długość włosów, budowa ciała i ubranie. Mężczyzna miał na sobie podkoszulkę z logo firmy, w której pracował Mariusz Michalik. O wynikach sekcji zwłok poinformowaliśmy rodzinę zaginionego. – informował prokurator Wojciech Przybyło.

Mariusz M.

Stan rozkładu płuc nie pozwala na to, by powiedzieć na tym etapie, czy śmierć mężczyzny nastąpiła w wodzie, dlatego zleciliśmy przeprowadzenie dodatkowych badań histopatologicznych.

Śledczy wykluczają udział osób trzecich w tej sprawie.

 

Redakcja Zaginieni przed laty pragnie złożyć rodzinie i przyjaciołom zmarłego najszczersze kondolencje.

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy zaangażowali się w poszukiwania Pana Mariusza.

Źródło

https://korso24.pl/

https://supernowosci24.pl/

https://supernowosci24.pl/ 

https://www.voxfm.pl/ Jeśli

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mnb

Najbardziej śmieszy fakt, że ciało jest w takim stanie, że nie są pewni czy to on, ale są w stanie stwierdzić, że do jego śmierci nikt się nie przyczynił. 🤦‍♀️

Kaya

A wystarczy czytac ,że zrozumieniem. Są pewni ,że to dana osoba , a po rozkładzie zwłok ( pluc) nie są pewni czy utopił się, czy w wodzie znalazł się już martwy .

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl